sayorbit
Аніме
16+
Гет
Максі
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Колись в мене був говномакбук, який я продала заради нового телефону, але починала писати цей фанфік саме на ньому. Тому це все завдяки тобі, чувак!!

Немає схованих позначок
нд, 10/30/2022 - 16:00
вт, 05/02/2023 - 00:46
461 хвилина, 9 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
1
Навіґація

На обличчі цієї чортиці була самовдоволена посмішка. Ні, не роби цього. Це дратує. Хочеться змусити тебе падати ще кілька разів. Але ти не падаєш. Ти спритно хапаєш мене за шию, тримаючись на вазі. Несподівано, що я мимоволі прогинаюсь униз, нахиляючись ще ближче до твого обличчя. Ти не схожа на п’яну, дивна незнайомка, але здавалося, що все навпаки. Моє чорне волосся торкалося твого чола, а рукам довелося схопити тебе за талію. Ні, чорт забирай, не для того, щоб ти не впала. Щоб не впав я. Карі очі пропалюють практично все в мені. В який бік ти не подивишся, блондиночка, все пропалюється від твоєї зацікавленості. 

au: Ґрей та Люсі соулмейти, пов’язані написами на їхніх тілах. Будь-яка фраза, картинка, каракуля, написана на тілі одного з них - з’явиться в іншого. 

Розділ: 1.

Шум навколо моєї голови все більш поглинав простір, заповнював думки. Хотілось сплюнути кров, посміхнутися, побачивши смішний пост у соцмережах, побути разом зі стаканом пива у своїй кімнаті та просто мовчати, давлячись по сторонах чи просто заплющити очі.

Розділ: 2.

— Якщо говорити коротко, соулмейти завжди притягуватимуться один до одного. Навіть всупереч виду їхніх стосунків та способи зустрічі. Наш світ влаштовано дуже складно. Досі явище споріднених душ є чимось незвичайним.

Розділ: 3.

«Блондинка, з невисоким зростом і середнім розміром грудей, карі очі, що дісталися від улюбленої матері. Струнка статура, яка стала такою з роками хороших тренувань і правильним харчуванням, претендує на пост президента в торговельно-експортній компанії батька (природно, після його відходу).

Розділ: 4.

Треба розплющувати очі. Будильники мені рідко допомагали при моїй глухоті, якщо раптом не заснути з апаратом, тому виробилася звичка вставати рано. Нарешті побачивши світ перед собою, як тільки зміг відкрити очі, насамперед довелося сісти на ліжку. Дивно, заснув у вуличному одязі.

Теґи: #ҐрейЛю
  Примітки
  Насправді, мені дуже потрібна бета або гама, тому якщо в когось з'явиться бажання приєднатись - буду дуже рада! Чи якщо ви просто побачите помилки, то напишіть мені, головне не в грубій формі :)


  P.S. Сподіваюсь, я зможу розібратись, як правильно робити розділі :D
  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики