Rin_Okita
Серіали
16+
Слеш
Міні
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
чт, 10/27/2022 - 13:14
чт, 12/14/2023 - 13:59
88 хвилин, 13 секунд
6
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
1
Навіґація

АВ, у якому Вілл Ґрем - мисливець на монстрів. Його знайомий Джек Кроуфорд попросив допомогти в Массачусетсі, де за останні роки сталося багато вбивств. Люди думають, що це ведмеді, та мисливці знають: у древніх лісах живе щось небезпечніше за ведмедів.

  Примітки
  *Маються на увазі події, описані в розповідях Лавкрафта.
  **Вигадані книги, придумані Лавкрафтом і авторами, які також розвивали всесвіт монстрів.
  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  chrystyxx

   Ваввв, яка чудесна робота! Пишу відгук з запізненням, але це через технічні роботи на фумі) Що ж, почнемо! Читається дуже легко і написано гарно! Видно, в автора/авторки, мабуть, вже набита рука👀 Я не дивилась цей серіал(чи фільм), але ви дуже розумно вчинили, коли розказали хто такий той чи інший персонаж, тож навіть людина, яка не знає цю фанхату, з захватом прочитає фанфік! Описи монстра дуже… професійні? Не знаю, як правильно сказати, але все дуже класно! Сама історія захоплює й заохочує сама продовжувати читати і дізнаватись, що ж таке той монстр…

  ‼️ СПОЙЛЕР ‼️

  Я хоч і трошечки підозрювала Ганнібала, що він монстр, особливо коли він «похмуро усміхнувся» коли Вілл сказав, що вбивця скоро буде спіймана, але повністю повірити не могла, бо ц розмові про вбивцю, був дуже добрим??? Не знаю, як сказати, ахах. А от про смачне м’ясо, це було розумно! Ганнібал чинив досить добре, ну для себе. 

  Ще багато можна казати про вашу роботу, але в мене просто слів не вистачає! Дякую вам!