Shizuka
Оріджинали
12+
Джен
Я, мама, тато
Міні
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 10/17/2022 - 23:10
нд, 06/11/2023 - 22:34
53 хвилини, 4 секунди
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Думки. Саме думки роблять людину живою. Якщо є думки, то є надія, а коли є надія — смерті ніби не існує.

 

  Примітки
  11 травня я вже не вела записи, але мама потім приїхала до нас, бо почалися страшні обстріли. Ми з татом в Дніпрі тоді переночували в церкві й зустрілися вже в поїзді та поїхали до західної частини України. На жаль, котів довелося залишити з певних причин, і я досі не знаю, чи живий хтось із них.
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Bella_Strong

  Боляче читати, але я рада що з тобою все ок, думаю в майбутньому, на уроках з історії дітям будуть зачитувати хоча б кілька речень із твоїх нотаток😄, бо ти справді описала весь цей жах. Надіюсь ти зараз у безпеці💗

  Shizuka

  Дякую за ваш відгук. Зараз будь-яке місто України, на жаль, у потенційній небезпеці, але я в безпечному місці. Думаю, люди ще знаходитимуть подібні щоденники, писані від руки, тих людей, що були під окупацією, і це стане історією. Це вже історія. 

  не знаю

  Це жахливо… Я рада, що вам вдалося вибратися. Сподіваюся, що ви повернетеся у відновлений Лиман до своїх котів. 

  Я повністю підтримую думку, що необхідно писати українською та розвивати своє. Те, що ви навіть під обстрілами робили це вражає та надихає. 

  Успіхів вам! 

   

  Shizuka

  Дякую! Я теж на це сподіваюсь. Леся Українка завжди на краще сподівалась, і ми всі також. Наш народ проходив крізь важкий біль роками, але обов’язково на його шляху з’являлась біла полоса, тож рано чи пізно все налагодиться. Я в це вірю💙💛