cloudlesssss
Серіали
16+
Слеш
Міді
Відхилення від канону
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 10/04/2022 - 23:03
чт, 05/25/2023 - 23:16
223 хвилини, 43 секунди
1
Навіґація

Алек любив чорний чай (взагалі-то, будь-який, проте тільки в чорному достатньо кофеїну, щоб не дозволити йому заснути над черговими документами на підпис), гучну музику (особливо рок - під нього легше сушити голову без фену), нічні зливи і Брена - чорного непородистого кота, якого знайшов під час однієї з таких злив. Брен, тобто Бренді, бо очі в того були золотавого відтінку, і коли Алек хотів назвати його Хані - від слова мед, кіт неабияк заперечив. Ну, наскільки це було можливо з позиції кота.

Магнус любив людей, які не заважають працювати і не дістають (або, хоча б, не сильно дістають!), винаходити нові смаки коктейлів, захід сонця і свою котячу форму (але, абсолютно точно, не свої очі). Магнус не любив рок - той дуже бив по його котячих вухах - та коли його кликали Хані.

1

Алек не любив Нью-Йорк ні з боку голови нью-йоркського Інституту, ні з боку звичайного сутінкового мисливця: дощ навіював приємні спогади, проте його наслідки таким вирізнитися не могли, особливо враховуючи, що прибиранням вулиць не те щоб активно займалися.

2

Квартира Алека була непоганою: достатньо простора, з нейтральними шпалерами та загальним оформленням. Він хотів би більше темних тонів, та змінювати не наважувався - оселю надав Конклав, і він досі не міг почуватися тут «вдома».

3

Розслідування продовжувалося. Магнусове теж. Вдень вони зустрічалися, щоб обговорити нових підозрюваних, а ввечері билися за шмат ковбаси зі столу.

4

Наступного дня Алек прокинувся із відчуттям, ніби йому насипали в очі піску, тому пів ранку провів за тим, щоб привести себе у людський вигляд. Магнус тим часом все чекав, поки він піде.

6

-Лайтвуд слухає.

-Йой, який він важний! На вечірку до Магнуса йдеш? - Із притримувала телефон плечем, розправляючи на ліжку червону сукню та роздивляючись її.

-Вечірку?.. - Цікаво він перевіряє, одначе.

-Так, ти не знав? Мене покликали.

7

-Чому ви кажете мені про це лише зараз? - Алек зі свого місця за робочим столом дивився, як Магнус проходить вглиб кімнати. Вікна були закриті шторами ще зі вчора, тому складалося враження, ніби то був не ранок, а ніч чи принаймні зимовий вечір.

8

Наступного дня Алек знову був тихим та постійно з кимось переписувався. Бренді поводився незвично - вже не шипів на «Хані» й не біг зі швидкістю світла обкрадати сніданок чи обід хазяїна, та все ж добре їв, тож хлопець вирішив лишити цю дилему на кращі часи.

9

Кафе, про яке він казав, виявилося досить затишним. Магнус, звісно, списував це на розташування - нема і не буде в центрі Нью-Йорку чогось, що можна хоча б віддалено характеризувати як «затишне».

10

-Отже, старший братик збирається на побачення?

-Із… - Алек витирав волосся рушником однією рукою, а іншою тримав телефон. Не варто було їй казати.

11

-Ти теж отримав листа тільки що? - Алек був вдячний, що Ізабель здогадалася і спитала сама, бо він у той самий конкретний момент намагався влізти у свій светр, поки дзвінок стояв на гучномовці.

  Примітки
  Як було зазначено, це альтернативний всесвіт, тому не сприймайте надто серйозно. Буду дуже щаслива, якщо залишите відгук!
  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики