Wsiaka
Реві Ен
Книги
18+
Слеш
Міді
Кросовер
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Зрада
вт, 10/04/2022 - 21:43
чт, 05/25/2023 - 21:04
473 хвилини, 25 секунд
15
2
2
1
2
Навіґація

Історія про кохання, невчасне і неправильне, але необхідне, як повітря. В ній, як і в житті, на кожне наївне серце знайдеться коваль, що викує з нього сталь, або ж розіб’є на уламки.

Розділ 1

Голосно сміючись, компанія вивалилася з душного клубу просто у свіжий жовтневий вечір. Пачка цигарок Гаррі пішла по руках. Разом із запальничкою. Усім хотілося трохи побути неслухняними, алкоголь бурлив у крові, хотілося робити дурниці, сміятись, танцювати, курити.

 

Розділ 4

У понеділок Гаррі важко було зосередитись на роботі. Якщо чесно, то просто неможливо. Жоден звіт не було дописано, жодну справу не перевірено цілком. Нарада  зрикошетила від барабанних перетинок і не дісталася адресата.

Розділ 5

У середу під час обіду Гаррі попрямував просто до столика Еліота під напруженими поглядами Рона та Герміони. В нього більше не було мети. Ендорфіни, здавалося, отруїли його, позбавили свободи волі, здатності міркувати тверезо, як, власне, і бажання робити це.

  Примітки
  За допомогу з солов'їною безмежно вдячна талантіщу та розумниці Реві ен 🥰
  Вподобайка
  13
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  the_beth

  Щойно прочитала перший розділ й він вийшов ну дуже палким, атмосфера гамірливого клубу була такою потужною, що я аж впізнала ту пісню, що наспівував Драко, жодного разу її до цього не чуючи. «Знайомий незнайомець» ідеально описує всю вступну главу. Ав хоч і не немагічна, але, здається, нашого Гаррі причарувало ще і як.
  От за що я найбільше люблю твої описи переживань героя, так це за кінематографічність. Залицяння Джіні та альтернативну реальність за заплющеними очима, я побачила покадрово, прожила ніби крізь об’єктив. 

  the_beth

  ААААА, ДРУГИЙ РОЗДІЛ ВСЕ, Я ТЕЖ.

  Капець, Драко, який же ти капець, крадій сердець.
  Я тут співпереживаю Джіні, хоч і проймаюся всіма сумнівами Гаррі (вони відчуваються такими реальними і їх якраз вдосталь, на межі, просто ідеально), а тут ще й ти такий негідник, Мелфою! 
  Фуууух, від вражень від емоційного кінця - все. Хочу ще перейти й додати про деякі моменти, що найбільше сподобалися: «галасливий, п’яний вертеп» - це було прям ОоООооОоОооООО. Сподобався подібний опис дуже сильно. Я там згадувала, що минулий розділ був палким, але ух, тут вже сексуальна напруга Гаррі достигла жах якої високої точки, добре, що він її успішно пережив (хотілося сказати, що, відносно, не натворивши фігні, але це ми ще побачимо…..). А на моменті з кенгуру я й сама хіхікнула. 

  ДЯКУЮ за такий сильний та драйвовий початок, чекаю на продовження дуже сильно ♥

  Wsiaka

  Успішно пережив …кілька разів, я б сказала))) Гаррі ми бачимо препарованим(умовно, звісно), тому переживаємо усе це(і палкого Мелфоя) з ним, бачимо його очами. Звідси й кади з його ракурсу так би мовити. Дякую за це порівняння. Воно мене завжди заводить)))Творять вони, звісно, фігню, та це тому шо ЛЮБОВ)) 

  the_beth

  Спішу з відгуком на третій розділ.
  Починала й собі читати під заварений чай з лимоном, тому на моменті, коли Гаррі після вкотре охололої (wink) кави повернувся до дурманливого лимона, я сьорбнула свій чай дещо напружено. Я не даремно вірила в те, що Рон прийме це горе кудлате! 

  Обстановка в клубі, якою її сприймає Гаррі вкотре так класно передає внутрішній стан самого Гаррі, а як акценти змінюються, коли він штовхає ті злощасні двері, (буцімто) з абсолютно інакшою метою! Ухххх, ну контрастний Драко, який у своїй компанії весь випрасований та стриманий, а як тільки забачить Поттера, то вже і напрасована сорочка ледь не на ньому мнетесь, це було ШОТО (не можу культурних слів підібрати абсолютно). Кінець інтригує тим, що ж там у Драко в голові, раз він то такі багатообіцяючі фрази при приватній зустрічі дарує, то на прощання вимолює солодких напівклятв.

  Роблю власний перерахунок бідолаг у себе в голові: Джіні, Олівер, таємнича наречена (дуже-дуже таємнича поки). Зустріли ви цих хлопаків явно не в той відрізок часу, вони не те що вам, вони самі собі більше не належать. 

  Дякую за таке скоре продовження, зичу сил та натхнення на подальші ♥.

  Wsiaka

  Привіт, так, кава холола у Гаррі, бо він в астралі. Залив і забув)) Ну, а якщо серйозно, мені здалося, що це буде вдалою метафорою до їхніх із Джіні відносин. Щодо сцени в клубі, вона важка для Гаррі, бо не так-то й просто виявилося відмовитись від того, хто зачепив. мозок може розуміти, що завгодно, а от до діла… І Драко, певно, не очікував такого від себе. Але ревнощі зробили своє.

  Дякую, що читаєш!!!

  the_beth

  Залишаю коментар до четвертого розділу!
  «Бридкий посмак зради змішався з почуттям закоханості, народжуючи хворобливу залежність» - це одна дуже правильна та вичерпна фраза, яка влучно описує якщо не всю роботу, то останні дні Гаррі так точно. Дуже мене ця цитата зачепила. Герміона навіть в ав дуже на себе схожа) і Рона я теж розумію. А Гаррі тут вирішив погратися в детектива, але підозрюваний знайшов його першим.
  Єх, Драко, що ж ти твориш, що приховує твоя світла голівонька?… Головне що на Поттера працює, он весь ходить світиться як новорічна ялинка. Вже створюється якась певна напруга, яка тільки-тільки відпустила Гаррі після несподіваних відвідин, але досі тримає мене, як читачку. З нетерпінням чекатиму на продовження ♥. Дякую за розділ!

  the_beth

  Уффф, уже шостий розділ і він мені чомусь найбільш вирізняється (сильними враженнями) серед всіх інших: тут ніби все перемінилося, сам Гаррі, його думки й враження про самого себе, зміна ролей, навіть лимонний парфум став для нього гірким і лиш після рухів та слів зі сторони Драко, знову дурманно солодким та домашнім. Дуже сподобалося, коли Гаррі відповів фразою Драко: «Хочеш, щоби я збрехав тобі?», видно, що йому то болить, але читається це між фраз. Взагалі! Таке відчуття, ніби саме в цьому розділі можна багато чого прочитати саме в деталях навіть більше, ніж у прямих та сказаних фразах. Мені подобається ;)
  А ще цікаво чи згадка Франкенштейна тут була відсилкою до однієї з ролей Редкліфа, чи ні, хєхє.
  Дякую!! Ох і цікаво куди ці хлопці закрутять себе.
   

  Wsiaka

  Так, ця глава -одна з найголовніших, бо Драко говорить. І ми взнаємо, як воно виглядає з його сторони. Ніхто з них не поганий. І ніхто з них не планував нічого такого у своєму житті. 

  Я теж люблю, коли герої вертають фрази. Приємно, що ти цє помічаєш❤️

   

  the_beth

  Так, я бачу тут оновлення))
  Я вже за останні дві глави лишу один відгук, бо читала разом.

  Початок сьомого розділу був занадто добрим, в ньому відчайдушно хотілося застрягти. Боюся, не лише мені, а й героям в першу чергу. Отой момент з паском так взагалі)). На моменті вимушеної сварки та колючих фраз аж довелося на секунду перемикнути вкладку, щоб охолонути. А от вже наприкінці порадувало повернення «залізного Поттера», хоч і воно все закінчилося не дуже та мені подобається ця частина особистості Гаррі, яку він у собі відкрив. 

  Ну восьмий розділ це звісно було уффффф. Розумієш, що воно не могло закінчити якось інакше, чи більш райдужно, абсолютно справедливий кінець для всіх цих ліній. Можна сказати, навіть хє! (Цікаво, може Асторія там взагалі з Блезом лишиться?) Ще й з Еліотом вся ця ситуація… До речі, вставка ситуації з його точки зору дуже влучно домалювала потрібні деталі в їхній з Гаррі історії. Ледь не найбільше сподобався момент з пошуками Еліота, всі ці метання, краплі дощу, що падають на телефон, несподівані аромати лимона, ну дуже смачно!! Й знову образ бару! Він хоч тут і ледь не випадковий, але який же до біса символічний, проходить крізь всю історію. 

  Мені здається, я й не читала досі нічого подібного, але я рада була мати змогу бути свідком всіє цієї оголеності емоцій. Вони обидва були варті один одного, нема тут тобі хорошого Гаррі й поганого Драко, як могло здатися спочатку. Але є переживання та почуття без цензури.

  Вони пристрасні та афектні, сюди не за ромашками та зваженнями рішеннями. Дякую за подарований досвід, драма була ну дуже апетитною!!! На моменті з відсилкою до Темної мітки та коли прозвучала сама назва роботу, я аж прям всміхнулася)).

  Навіть не знаю чи вийшло передати всі мої емоції, але я намагалася це робити впродовж всієї історії і я нею вдоволена… Спасибі велике ♥♥♥
  Я знатиму куди йти, якщо потребуватиму сильних вражень, що чіпляють й трохи відбірного драматизму ;)

  Wsiaka

  Присуджую тобі титул «Майстра відгуків»❤️🌹Дякую, що підтримувала впродовж історії 🥰 Ти дуже зрозуміла героїв, підмітила всі мої фішки))) Ну і пережила «навіжену», як мені сказали, кінцівку😁 Тепер хочеться у щось більш комфортне🤔