аня обходисвітка
Оріджинали
12+
Фем-слеш
Богдана Рискало, Орина (Орися) Зав'ялова, Соломія Вільхова, Марта Грищенко, Уляна Барвінок, Катерина Юшка
Міні
Укрреал, Шкідливі звички
Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 10/01/2022 - 20:39
чт, 07/13/2023 - 20:31
385 хвилин, 55 секунд
1
Навіґація

2047 рік. Книговидання в Україні квітне і розвивається, але навіть в таких умовах Орисі Зав’яловій дуже складно знайти місце, де можна видати свої твори, бо у всіх витоків стоять чоловіки і перекривають шлях амбіціозним дівчатам. Добре, що є Богданка, яка працює в таємничому видавництві «Гарпія», яке позиціонує себе як виключно жіночий простір, який видає літературу від жінок, про жінок і для жінок. 

Мрії розбиваються о чоловіків

Тихий серпневий ранок, повний свіжого вітерця й роси в траві, розпочався для Орисі з раптового телефонного дзвінка. Заспанна письменниця ледве відліпила щоку від скляної засміченої стільниці, виймаючи телефон із щілини в невеличкому диванчику.

 

Майже-Пріквел: Народження "Гарпії"

Загрозлива мовчазна блакить нависала над містом. Кремезні пухнасті хмари чухали свої пуза гострими шпилями старезних будівель та повзли собі геть за обрій в мирні краї. 

 

Неприємності

Місто засинало в обіймах ночі, куталося в м’яку темряву та мрійливо рахувало мерехтливі зірки. Богданка з виразом відчаю та порожнечі на обличчі розсіяно гладила вівчарку Стефа й пускала хмарки задушливого цигаркового диму з балкона.

Слова страшні, слова бентежні

Серпневі ранки були створені для того, аби спати подовше і поміцніше, особливо коли тобі і твоїй дівчині на роботу аж на дванадцяту. Уляна перевернулася з одного боку на інший, попередньо стукнув сусідку по ліжку ногою. 

 

Гнів пречистий

Богданка мовчала довго. Чи то перебирала в пам’яті спогади, де її неодноразово відштовхували, чи то розмови з бабусею — незрозуміло. Спливали і ті, і ті уривки, забарвлені зараз гнівом і обуренням. 

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики