Abrykosna
Відомі люди
12+
Слеш
K-pop » BTS
K-pop » BTS
Міні
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пн, 07/11/2022 - 22:29
чт, 04/06/2023 - 19:01
74 хвилини, 12 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Джин акуратно припідіймає Намджуна й вкладає його на ліжко так щоб срібна маківка спокійно лежала в нього на грудях. Тягнеться за їхньою ковдрою й закутує омегу так, щоб виднілась лишень голова. Його зіронька тихенько посопує на ньому й Джин обіцяє собі що ніколи не залишить Намджуна самого- самісінького.

Повний текст

На дворі вже темно, і поселення перевертнів покрите тишею, тільки у будинку місцевого лікаря, Хосока ще досі світиться. Семе під ним вожак стаї намотує вже напевно соте коло. Альфа всередині виє, злиться на людину, сварить за те що не впорався, не зміг, не вберіг не захистив.

  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  кардістрі

  Досить милий фанфік, гадаю, що прихильникам фанхати та жанру омегаверс мало б сподобатися. На жаль, я не прихильниця, тому у всій красі оцінити не змогла. Але пишете непогано, цікаво і витримано в одному стилі. Єдине, що я порадила б знайти редактора, тому що багато помилок — відсутність розділових знаків, помилки у словах, а подекуди навіть русизми трапляються. Підрихтувати трошки текст, і буде цукерочка. Отож натхеннячка вам у редагуванні та у наступних роботах!