Rin_Okita
Кросовер
16+
Змішані
Міді
Згадки вбивств, ООС
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пт, 07/15/2022 - 11:10
пн, 05/01/2023 - 14:35
377 хвилин, 0 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Детектив Томас Андерсон приїздить до Нью-Йорка. На новій роботі розслідує низку нещасних випадків. Люди гинуть довкола однієї людини - фотографа Деміена Торна. Чи винен Торн у цих смертях? І чому він здається Андерсону знайомим, ніби він раніше зустрічав Деміена?

Жертви

Рука знов починала нити. Тупий неприємний біль поступово охоплював кисть і ширився до передпліччя, немов отрута. З цим доводилося миритися. Або пити знеболювальне. А Том не хотів, щоб його фізичний стан і настрій залежали від таблеток. Він не любив залежати від чогось чи когось.

Знайомі незнайомці

Вперше за багато часу Тому снився сон. Зазвичай детектив бачив якісь чорно-білі абстракції, які не запам’ятовувалися. Чоловік розумів, що, можливо, це через його роботу. Мозок у такий спосіб захищається від небажаної інформації. Чи як там це пояснюють психологи?

Перша сурма

Детектив Шай приїхав пізно. Похмурий і невиспаний, він коротко привітався з Томом. Андерсон і спитав би, що сталося, та не став. Зараз був непідходящий момент. У такому настрої Джеймс швидше пошле, ніж стане щось розказувати. Тому з дозволу шефа він пішов стежити за Торном.

Незримий зв'язок

Том знав: тікати марно. Такі треновані пси, як ротвейлери, вмить наздоженуть жертву. Проте стати вечерею цій тварюці він не хотів. Дивився на собаку, дуже повільно роблячи крок до автівки. Якщо пощастить, можна буде сховатись.

    Вподобайка
    1
    Ставлення автора до критики