Депресія
пт, 07/01/2022 - 20:45
чт, 08/10/2023 - 21:53
277 хвилин, 0 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Допоки за вікном іде дощ, Едвард Тіч згадує крейдові острови.

Або ж: твір за мотивами Червопису2022

2. Книги

Книги, якими наповнена бібліотека Помсти, не можуть не зачаровувати зацікавленого Еда. Він уважно розглядає кожну обкладинку, акуратно загорнуту в тонку червону чи то коричневу шкіру. На більшості з них є золоті та срібні елементи, зокрема — коштовний напис «Власність С.

4. Карти

Ед не знає, що йому варто робити. Всю ніч він провів, зачитуючи Стідів щоденник до дірок. Йому не варто було цього робити. Всі носовички з кашеміру, які той залишив — як і багато що, насправді — на пам’ять, вже вологі й брудні, і зараз доводиться використовувати рукави халата.

5. Босі ноги

Мабуть, Стід очікував дуже багатьох змін в поведінці Едварда. Він вірив, що той на нього гнівається й точно буде поводитися схоже до Мері, коли той безпардонно повернувся додому, чи й того гірше.

10. Корона

Іззі не знає, чому йому настільки цікавий цей ринок. Лише зійшовши з човна, він чи не відразу тягнеться до цих прилавків із безліччю дрібничок. Спершу, він розглядав музичні інструменти. За життя він тримав всього гітару, та й то — ламаючи її.

11. Отрута

— Тобто причина в цитрусових? — зі зневірою запитує Джим, сидячи поруч із Люціусом на дивані сумнівної чистоти. Той, ледь знаходячись при свідомості, хилиться в різні боки, поки не падає на Джимового капелюха. — А не в розумовій відсталості?

13. Укус

Щойно сіро-буро-малинова рідина торкається ноги Еда, він впивається зубами в руку Стіда. Біль пронизує всю ногу, розносячись із пульсацією прямісінько до печінки, яку він далеко не одноразово підставляв під удар у бою.

15. Вино

— Бляха, — лається Ед, випиваючи чарку вина за один ковток. — Це було… не так боляче, як я очікував. 

— Ти ледь не відгриз мені руку! — кричить Стід, поки Лариса замотує його рану бинтами. 

16. Сльози

Стід підтримує Еда за плече, поки вони йдуть в напрямку човнів. Тіч ледве крокує, не в змозі навіть зігнути колін. Схоже, скло пошкодило його сухожилля, адже будь-які намагання порухати кінцівками приносять лише розчарування та пекучий біль. 

18. Пальці

— Стіде, — стогне Ед, коли руки джентльмена торкаються його шкіри. Боннет обережно проводить пальцями по його шрамах, опускаючись все нижче талією. Він легко стискає його стегно, й Ед миттю скрикує, задерши голову назад.

20. Торбинка

Іззі після недовгих вагань все ж вирішує повернутись з човна на ринок. Хай йому неприємно це визнавати, але це місце приносить йому багато нових вражень. На човні та будь-яких піратських точках все одноманітне, нудне. А цей портовий базар є дійсно чимсь особливим. 

21. Купальник

— Господи… — полегшено зітхає Стід, відкинувшись на траву спиною. — Це було прекрасно. 

— Згоден, — шепоче Ед, лігши на Стідові груди. — Якщо чесно, я б радо вже спав, — хихикає, зручніше вмостившись на пухкому тілі. 

22. Сухоцвіт

Примітка: Безсмертник — народна назва сухоцвіту. Переважно росте в помірному та субтропічному кліматі і дуже файно горить.
Прилипка — власний неологізм слова «присоска». Ґуґл пропонує «ссальце», «сисальце» та «присисальце», тому пішов він.

23. Пиріг

— Це жахлива ідея. 

— Це файна ідея. 

— Та ні, просто жахлива. 

— Замовкніть, — скрикує Люціус, зупиняючи суперечку. Він різко хапається за живіт, розуміючи, що заговорити було поганою ідеєю. 

  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  lerooy

  Я готова розцілувати рученята автору цього прекрасного фанфіка!

  Сюжет захоплює; неймовірно передається атмосфера й емоції; добре поєднується гумор та драма:

  Та й загалом, ваші роботи потрапляють прямісінько в серце. Буду з радістю чекати продовження!)

  Автору бажаю мотивації й натхнення <3