«Ва́рта у Грі» — фантастичний роман української письменниці Наталії Матолінець 2018 року у жанрі міського фентезі, перша частина циклу про чаклунку Варту Тарновецьку. Наступні книги серії: «Варта у Грі. Артефакти Праги» (2019), «Варта у Грі. Кров Будапешта» (2021).

Персонажі перебувають та проживають життя одночасно у двох світах — людському та магічному. У магічному світі є поділ на темну та світлу сторони і та чи інша сторона є вродженою, змінити її не можна. Втім не всі світлі герої — завжди доброчесні, і не всі темні — відверто погані.

«Гра» — це певне змагання між Темними та Світлими силами, що відбувається раз на сто років. Перемога у ній забезпечує владу та правління у магічному світі на наступне століття. Чергова Гра відбувається у Львові і темна магічка Варта Тарновецька мимоволі стає її учасницею. Аби перемогти у кожному раунді Гри треба встигнути позначити кров’ю суперників певні мітки, розкидані містом та околицями. Тож з початком Гри життя головних героїв перетворюється на стрімкий та напружений квест із зрадами, інтригами, коханням, випробуваннями магічної майстерності, демоном та відлунням подій сторічної давнини.

Упс.. такого ще не написали.
Упс.. такого ще не написали.