SadCriminalist
Фільми
18+
Гет
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
нд, 09/04/2022 - 10:50
нд, 05/21/2023 - 23:02
1478 хвилин, 21 секунда
3
1
2
Навіґація

     Її будні - це велична будівля Тріскеліону, купи документів і мрії про те, ким вона могла б стати. Спецагентом. Лідером. Плювком у лице тим, хто в неї не вірив. 
    Доріс Террі довелося втиснути себе у рамки, - заради роботи, чоловіка, власної репутації - в той час, як душа прагнула шторму. І шторм таки приходить. 
Тому, коли випадає шанс, маленька секретарка Щ.И.Т.а готова на все, щоб отримати почесне звання агента. 
    Навіть вполювати привида.

Глава 8

Скажи мені, де ти ховаєшся,
Я боюся, що забуду твоє обличчя
«Cornerstone» | Arctic Monkeys

 

Букви з пікселів розмивались перед очима. Світло екрана врізалось у зіниці, байдуже, що яскравість була відкручена на мінімум. 

  Примітки
  Моя перша повноцінна робота по улюбленій фанхаті :) Виношувала її приблизно 2 роки і безмежно втішена результатом. Сподіваюся, Вам теж вона припаде до душі. З нетерпінням очікуватиму на коментарі, також заохочую конструктивну критику. Приємного читання!
  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  gklsrd

  отже, прийшла вперше на ФУМ і натицяла в пошуку на цю роботу. з одного розділу важко придивитися та зрозуміти сюжет, але точно можна сказати одне — мені дуже подобається стиль написання. Поки читала щиро хихотіла та посміхалася на саркастичних та дотепних коментарях)

  це однозначно те, що мені захочеться читати далі)

  SadCriminalist

  Привіт, це автор ^^ Лише щойно побачила коментар, насправді дуже втішена, що Вам сподобалося. Я перейшла на сайт fanfic.com.ua оскільки дуже довго не могла зрозуміти, як тут добавляти глави. Але так як тут є читачі, то певне повернуся і сюди) У неділю чекайте оновлення heart

  міжгалактична …

  господи господи господи!! я не так давно почала читати фанфіки українською (це мій другий), але мені подобається, що роботи наших авторів такі неперевершенні!! мені дуже подобається ідея, те, як прописані персонажі, навіть цей преканон - неперевершенно. звісно, є деякі недоліки у вигляді невеликих помилок у тексті, але це ніяк не заважає понуритись у текст. 

  головна героїня викликає змішанні відчуття, але так і потрібо, бо тоді від оригінальних персонажів не буде сенсу, якщо вони будуть ідеальними. саме якісь недолікі у характері і роблять їх більш живими і наближують до справжніх людей. мій улюблений бакі просто бездоганний. але в мене є питання щодо сюжету. якщо джеймс після промивки мізків пам’ятає про свій щоденник, то він точно знає своє ім’я. але в каноні тільки згадка про його прізвисько змушувала його тіпатись ніби йому злили фінал фільму, на який він чекав років п’ять.

  от, але хочу побажати натхнення та буду з нетерпінням чекати на нові глави!!