YayaTyts
Оріджинали
12+
Гет
Аманда Фернсбі, Фенікс
Міні
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 09/03/2022 - 18:41
нд, 05/21/2023 - 22:05
79 хвилин, 15 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Лондон, 90-ті, Аманда Фернсбі за останні роки досягла значних успіхів зі своєю дієтою. Більше місяця вона могла обійтися без теплої та життєво необхідної крові. Інші вампіри можливо б і позаздрили таким результатам, якби не вважали Аманду дивачкою, що сама собі ускладнює життя, але вона не звертала уваги.

Ще й останнє її полювання принесло неочікувані плоди, а саме — бездомне дитя на ім’я Фенікс.

 

  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  taika_i_titi

  Мені подобаються такі історії — в яких герої віднаходять родину у незнайомих людях, приймаючи несподівані для себе рішення. Особливо цікаво спостерігати за тандемом дорослий-дитина і тим, як розвивається прив’язаність і як вони поступово пізнають одна одну. Аманда цікава персонажка, особливо її власне ставлення до себе — прагматичне в плані виживання та власних принципів. Вона не здається занадто моралізованою, не вдає з себе безгрішну героїню, а просто приймає свою природу і намагається покращити ті сторони свого життя, які може. Це дуже круто, бо Ви створили живий і цікавий образ, а не шаблон. Водночас помітно, що Фенікс мислить трохи інакше, ніж більшість дітей — напевно, як наслідок її тривалого життя на вулиці. Сповнена маленьких радощів і обережних надій, вона поступово пізнає цій світ та Аманду з іншої сторони. Подобається її чесність і те, що вона не боїться говорити про те, що їй не подобається, не зважаючи на можливі наслідки.

  Було б доволі цікаво дізнатися про минуле героїнь більше, про те, як це на них вплинуло.

  Дякую за історію!

  ​​

  YayaTyts

  Який же приємний відгук)

  Дуже рада, що концепт історії не здався нудним, та від того, як точно підмітили щодо Аманди! І її, і історія Фенікс ще мають поступово розкриватися!

  P.S.: а от щодо чесності дитини, я вам мабуть трішки заспойлерю, бо не все є тим, чим здається!