Ваш КЕП
Аніме
18+
Слеш
Міні
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Анальний секс
пт, 08/26/2022 - 23:08
чт, 12/08/2022 - 20:04
95 хвилин, 49 секунд
10
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Наруто чудово знав, що Саске – кар’єрист аж до самих кісток. І був цілком упевнений, що це ніяк не вплине на їхні стосунки. Він був готовий до того, що ніколи не буде для цього покидька на першому місці, був готовий до його зникнень на невизначений термін, до його справ у вихідні та холодні відмови у відповідь на пропозиції з’їздити кудись разом.

(WARNING! Читати з обережністю, робота – скло. Кінець умовно ХЕ, але такий, що після нього ви захочете, щоб він таким не був. Я попередив)

 

Теґи
  Вподобайка
  16
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Tulluan

  Щож, попередження не брехало)

  Я наче читала цей текст, але нажаль зовсім не пам’ятаю…

  Дякую за вашу працю! Було дуже радісно бачити, що фанхата потроху оживає, тим паче в цьому, доволі затяганому пейрінгу. 

  Ваш КЕП

  Могли читати на Фікбуці, простигосподи. Звідки я після повномаштабної війни змотав манатки, в плані - забрав усі роботи і ноги моєї в рос. сегменті більш не буде.

  Дякую за відгук) теж радію, що писатиму не в стіл, бо трохи побоювався, що буде мало читачів. Виявилось - цілком собі є люди)

   

  Ваш КЕП

  Розумію вас) теж маю таку звичку. Але це допомагає пережити якісь негативні емоції і часом зрозуміти щось для себе. Сподіваюсь, що не будете засмучуватись. Тим паче, що у цієї роботи є максі-продовження з нормальним ХЕ яке саме хеппі енд без подвійного дна)

  Тільки доберусь от до нього.

  CorgiPoggi

  Люблю скляні роботи, де максимального болю завдають не якісь там вигадані проблеми, а такі, як тут: типові, знайомі, життєздатні. Типу, я очікувала, що текст буде чудовий, але побутові проблеми + СасуНару — це для мене комбо, в яке не закохатися неможливо. 

  Дякую за цю роботу, дуже чекаю продовження ❤️