Sill_Veylin
Книги
18+
Слеш
Максі
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
нд, 08/14/2022 - 00:43
нд, 05/14/2023 - 23:08
705 хвилин, 3 секунди
8
1
1
Навіґація

Ітан О’Дейлі — крадій, а отже не в захваті від нудних правил роботи аврорів. Але якщо він не хоче в Азкабан і хоче помститися за свою матір, доведеться погодитися на співпрацю. Та й на такого напарника гріх не погодитися.
Алексіс О’Рейлі — типовий аврор, а отже вважає що всі злочинці мають бути покарані згідно з законом, а всі ті, хто цього заслуговує — сісти за ґрати. Ну, або майже всі.
Загалом, вони ідеальна пара.

TW: події через 20+ років з часу перемоги над Редлом, в Республіці Ірландія (це та, яка незалежна від Британії). Використання фанонів із любов’ю та повагою до канону. Оповідь у теперішньому часі.
Співавторка, яка відповідала за левову частку сюжету та прекрасного Ітана - @OlhaHuxley

Розділ 2. За зустріч

— У чому проблема мені самому сходити за кавою? Виходить, брехали про свободу дій?

— Вона в тебе є, — бурчить Бенджамін з-за стосу документів. — Свобода дій в роботі. То сиди і працюй. 

Розділ 3. На роздоріжжі

Кормак.

Ну звісно. Особиста тема, яка б не мала виникати, тому що вони не мають обговорювати особисте. Бо його вже давно не має бути між ними, втратившими зв’язок вісім років і вічність тому.

Розділ 4. Похмільний ранок завжди недобрий

Ітан засинає, впавши на ліжко просто зверху ковдри, з келихом вогневіски у руках і думкою про те, що вже завтра побачить Лексі. 

Розділ 5. Методичка по корупційним ризикам

Лекс, на початку суперечки абсолютно незворушний, почувши звинувачення в зраді, здригається і відсахується. Не тому, що слова звучать образливо — в цьому їхня мета, до такого О’Рейлі не вразливий — а тому, що не може з повним розумінням своєї правоти відправити Саллівана до біса.

Розділ 6. Сто балів Слизерину за шкідливість

— І що ж вас так затримало? – з отрутою в голосі запитує Кормак.

— Були невеликі моменти. В тебе, сподіваюся, без жодних затримок?— Лекс відповідає настільки незворушно, що це межує з жорстокістю.

Розділ 7. Питання часу та морозива

Наступні дні проходять на роботі спокійно. Ітан завершує з розділом “факти” і переходить на “здогадки”, і тут їм з Лексом доводиться сидіти вже не в тиші, бо частина з того, що пише Ітан, не викликає захвату у О’Рейлі. Як і в Бенджаміна.

Розділ 8. Патронус і Вангеліс

П’ята цигарка поспіль, а його все ще трясе.

Алексіс гучно видихає дим у вікно і, зробивши перерву перед шостою, починає колами ходити кухнею, заклавши руки за голову і звівши лікті — протискає шию донизу, грубо і боляче намагаючись зняти напругу в м’язах.

Розділ 9. Задачі зі сфери емоційної математики

В Греції навіть повітря інше. Свіжіше, чи Алексісу тільки здається? Напевно, все-таки ні. Лексу справді легше тут, за кілька кроків від порога садиби Левентіс, відтепер О`Рейлі (насправді ні, мама зажадала зберегти грецьку назву, а батько, як завжди, не став сперечатися).

  Вподобайка
  11
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  silver.sins

  || Такий неймовірний пролог тягне на повноцінний фанфік! Я сміялася з перших листів, на моїх очах зростали герої, з якими я лишень познайомилася, але вже встигла полюбити. Дякую Вам за можливість краще пізнати цих парубків від самого початку.?? 

   

  || Далі стався дорослий світ, пізнаний лише на мізер, але я розумію, що попереду не один розділ, і це будуть незабутні пригоди. Ітан надзвичайний - у ньому стільки від мого ідеалу антигероя: золота середина між добром та злом. Алекс підніс мене на м’якенькі хмаринки - він такий ніжний котусик. Я вже закохана в цю пару! είναι απίστευτοι. Дякую Вам і Вашій співавторці. Ваша творчість надихає. Ви прекрасні ??

   

  віорне

  Вау, це лише перший розділ, а захоплює неймовірно. Мова написання така легка чи що і водночас чаруюча аааа. Персонажі живі, і навіть, якщо їх описують мимохіть складається якійсь шарм. Я погано висловлюю захоплення, але в мене в вже з прологу затамувало подих

  silver.sins

  Коментар до другого розділу:

  Зайве мовити про моє захоплення Ітаном! Грайливий, саркастичний, але відчувається ця шалена втома, яка в’їлася під шкіру через ув’язнення.

  Алексісу хочеться поспівчувати, бо поруч нього вирує така напруга, а він поки що уособлює страдницького котика, якого хочеться погладити за вушком. 

  Розділ закінчився на найцікавішому, власне, як то завше й буває, коли читаєш щось настільки якісне і гарне. Дякую за цю насолоду ?