last_spring
16+
Слеш
Драбл
Відкритий фінал
Запитуйте дозволу
Немає схованих позначок
нд, 07/31/2022 - 20:40
пт, 08/19/2022 - 23:23
13 хвилин, 50 секунд
6
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
2
Навіґація

Останнім часом Сяо занадто багато думає.

Блискавки не видно. Мабуть, вона була десь далеко. Але чутно грім. Він сильний, гучний, від нього стає трохи моторошно, а кінчики пальців навіть починають тремтіти. Кожного разу, коли Сяо виходить на балкон, відчуваючи прохолодну плитку, від якої мурахи йдуть по шкірі, небо затягнуте хмарами. Іноді йому просто не щастить, випадково знову і знову зустрічаючи похмурість, але сьогодні він навіть трохи щасливий. Довгоочікуваний дощ повинен принести хоч трохи полегшення не тільки від спеки, але й на його серці.

Сяо думає декілька секунд, доки прохолодне повітря неприємно лоскочить його лице. Палаючий екран телефону свідчить про його не такі давні наміри сфотографувати зорі та, якщо пощастить, місяць, але хлопець вагається. На душі неспокійно, а руки так і сверблять відкрити довбаний месенджер та написати хоча б щось. Одне слово.

 

Здається, це необхідно йому так само, як людина потребує повітря.

 

Але це дивне відчуття неспокою. До тривоги ще надто далеко, та Сяо розуміє, що щось не так. Його розриває від бажання натиснути на застосунок, не дивлячись, зайти у закріплений зверху діалог та сказати, що ось-ось має початися злива. Але екран гасне, так і не дочекавшись хоч якого-небудь дотику користувача. Цей таймер, начебто, увімкнений на декілька хвилин. На настання повної темряви Сяо навіть не реагує. Він, наче статуя, застиг у єдиній позі, яку їй надав скульптор: у випадку Сяо – людина. І це заціпеніння супроводжує лише одна думка: «Я не хочу йому писати».

Розуміння цього боляче вдаряє по своєму стану. Із «я не можу йому писати, бо вважаю себе нав’язливим, і, можливо, йому я не потрібен» думки Сяо перетворилися на оце. Невже він, той, хто завжди писав першим, хто чіплявся за будь-яку вільну хвилину спілкування та просто говорив про все, що завгодно, може відчувати щось подібне?

 

Це неправильно. Неправильно.

Але боляче не від цього.

 

Останнє повідомлення, від нього ж, було надіслане годин п’ять тому. І з того часу жодного разу його телефон не спалахнув, хоча він у мережі був після цього, і не одноразово. Що тоді робити? Із Сяо коється щось незрозуміле, але якщо ніхто йому так і не напише, це стане початком кінця.

Серце болить. Чому так завжди відбувається? Чи Сяо не заслуговує на схоже відношення до себе? Хоча, звісно. Сяо сумно посміхається, нарешті переводячи погляд на блимаючий ліхтар – єдиний, який не вимкнули. Їх ситуації зовсім різні. Він не може порівнювати. До того ж, Сяо, мабуть, єдиний у світі, чиє почуття власної непотрібності, нав’язливості та нікчемності є настільки величезним.

Цей чортів дисонанс. Від «хочу, щоб ти був моїм кожну хвилину» до «я ніхто, у нього є важливіші справи, звісно він не буде мені писати, хто я взагалі такий» за секунду. Друге переслідує його завжди, а про перше йому соромно навіть думати, не те що сказати це особисто. Наглість, якої ще Всесвіт не бачив, а від такого егоїзму, мабуть, можна вдавитися.

Хочеться просто піти й втопитися у раковині. Але якщо без жартів, то просто втопитися. Або повіситися. Або знову взяти до рук лезо і повернути собі чистий розум на декілька хвилин. Частіше за все, Сяо просто сідає, дуже сильно притискаючи його до руки, і думає. Або ні. Його голова може бути порожня, але потім залишаються червоні смуги, які потім зникають на наступний день, адже пошкодження ніякого не відбулося. Можливо, якби він дізнався про це, то…

 

Але чи була б яка-небудь реакція взагалі? Чи йому не наплювати?

 

Ну ось, знову ці думки. Йому просто не можна залишатися наодинці. Тим більше, в такій атмосфері.

Здійнявся вітер, і Сяо впевнений, що ось-ось заплаче. Від власної безпорадності і суму. Йому все це набридло: свій ідіотський стан, постійні безпричинні переживання, вагання на його рахунок. Загалом, все його життя.

Сяо відчуває запах дощу так, наче він вже пішов, але небо все ще стримує себе.

Можливо, йому теж варто піти до себе в кімнату, залишивши балконні двері відчиненими. Його трясе зовсім не від того, що вночі несподівано стало дуже холодно. Просто, безпорадно падаючи на ліжко, вкриваючись тонкою літньою ковдрою та закриваючи очі, Сяо не покидають думки, що завтра йому теж ніхто не напише. І післязавтра. Увесь час, доки Сяо самостійно не зробить цього.

 

Злива почалась.

  Примітки
  Буду дуже вдячна за висловлені почуття та емоції після прочитанного у коментарях!! Сподіваюся, вам сподобалося <3
  Вподобайка
  13
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  рін

  Читаю вдруге, і мені сподобалося ще більше. Чесно кажучи, у мене навернулися сльози від цієї роботи. Чи то почуття Сяо дуже знайомі, чи то що. Ще раз дякую тобі за написання такого чудового фанфіка, ставлю мільйон вподобайок.