Оцука-сан
Оріджинали
16+
Слеш
Леонід Вишенський, Сава Паливода
Міні
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Усім, кому це ще болить. Вибачте, що більше нічим не можу вас розрадити.

Немає схованих позначок
пт, 04/21/2023 - 21:51
пн, 01/08/2024 - 15:04
155 хвилин, 24 секунди
1
Навіґація

Новий день зустрів його поцілунком із вогким узбіччям. Прохолодне осіннє повітря з присмаком дощу неприємно прилипало до легень поки голова гуділа, наче рій диких бджіл. Леонід, як не силився, не міг згадати, що сталося з ним минулого вечора. Однак ще більше юнак хотів загорнутися з головою у теплу ковдру, аби лише притишити скажене виття кусючого холодного вітру. Чи зможе він знайти допомогу у малознайомому містечку? І чи відшукає ключ, щоб відімкнути завітну скриньку спогадів і покарати винних?

Розділ 1

  Новий день зустрів його поцілунком із вогким узбіччям. Прохолодне осіннє повітря з присмаком дощу неприємно прилипало до легень поки голова гуділа, наче рій диких бджіл. Змигнувши декілька разів, повертаючи назад втомлену свідомість, юнак зі стогоном підвівся на ноги.

Розділ 2

Після ситної вечері парочку очікувала справжня люта битва. Наче двоє вправних мисливців вони схопили Белу, в якої надвечір не було палкого бажання приймати водні процедури, та повернули її шовковистому хутру його оригінальні блиск і колір.

Розділи:
  Примітки
  Насправді ця історія писалась та переписувалась ще з далекого 2017 року. Вона не пов'язана з останніми хвилями новин про жахливі ґвалтування. Я жодним чином не позиціоную себе експертом з подібних питань й не бажаю зачепити почуття тих, хто постраждав від подібних злочинів. Але особисто вважаю, що гнид, які ламають життя іншим, потрібно відразу каструвати, тому що в нашому суспільстві зараз, на жаль, такі злочинці не отримують гідного покарання.
  У даній короткій роботі не буде нічого екстремального, лише певні мої персональні роздуми. Моє єдине бажання полягає у тому, що, можливо, ця історія зможе когось підтримати чи подарувати надію на краще. Тому буду рада також почитати ваші відгуки.
  Бажаю всього найкращого.
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики