Опис

Хочу поповнення бази фанфіків з Ітачі Т_Т

Події у нашому світі. Герої будь-які з Наруто, оригінальний жіночий персонаж  та Ітачі - ГГ, додавати інших чи ні - на ваш вибір.

Бажано +/- притримуватися канонічних характерів персонажів, але частковий ООС - це окєй.


У світі(або тільки у країні, в якій розгортаються події) існують артефакти - біджу. Це статуетки дивних тварних з різною кількістю хвостів. У дуже старій книзі написано, що той, хто збере їх всіх, відкриє шлях до великого скарбу(тут може бути будь що, гроші, коштовна прикраса і т.і.)

Нехай головна героїня буде істориком(можна зробити їй викладачкою), якій запропонували проконсультувати і допомогти розшифрувати підсказки. Ітачі - бізнесмен, котрий збирає подібні історичні артефакти. Можна зробити так, що певна кількість статуеток вже є в його колекції. Він не женеться за скарбом, лише хоче розгадати цю таємницю.

Додайте антоганіста - людину чи організацію. Як варіант, якесь кримінальне угрупування прагне знайти статуетки, скарб і потім продати все на чорному ринку. 

Хочеться побачити не тільки погоню за скарбом, але і розвиток стосунків між головними героями. Спочатку ділові, потім романтичні. Нехай головна героїня затягне офісного Ітачі у світ історії і загадок. 

Не обов’язково «ховати» статуетки у печерах/лісах/тощо, можна «підкинути» їх у якісь музеї чи особисті колекції інших персонажів, на яких прийдеться виходити по підсказках. Може комусь вони дістануться у спадок, теж як варіант) 


Бажаю творчого успіху тому, хто реалізує цю ідею <3

Вподобайка
4
Надіслав: viski , дата: пт, 03/24/2023 - 07:15