BloodyMelonTeamUa
Кросовер
18+
digthewriter
Робота завершена
https://archiveofou…
Слеш
Міні
Флаф
Щасливий фінал
Заборонено
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
пн, 02/27/2023 - 14:31
нд, 06/04/2023 - 23:35
47 хвилин, 51 секунда
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Спін-офф коротких серій з “Пори весіль” — історія про те, як Невіл/Чарлі зустрічаються. ЧИСТИЙ ФЛАФФ.

1. Хай сніжить

Чарлі деякий час дивився, як його сестра танцює з Гаррі, перш ніж її закрутили через кімнату. Руда виглядала чудово цього вечора на своїй вечірці в честь заручин, але він дивився лише на одного хлопця.

Коли Джіні танцювала з Невілом, Чарлі випрямився.

2. Проблема

Невіл хотів поговорити з Гаррі цього вечора, але Поттер пішов так швидко після церемонії, що не було жодного шансу на розмову. Лонґботом досі нервувався з приводу своєї останньої розмови з Чарлі на заручинах. Він не до кінця зрозумів, чи це уява, чи Візлі й справді запросив його на танець.

3. Під тиском

Коли всі надворі святкували становлення його сестри дружною, Чарлі ледь не потягнув Невіла митися. У туалеті він дав свою чарівну паличку парубку й попросив накласти заклинання. Лонґботом виглядав дуже знервованим, але виконав його добре.

4. Це було насправді?

Усі надворі, напевне, попивали шампанське та виголошували тости за молодят. Невіл очікував, що на весіллі Джіні та Пенсі станеться багато дивних речей, але виявити Чарлі на колінах у туалеті — не була однією з них.

6. Новорічний поцілунок

Невіл прибув на вечірку з Роном та Герміоною й одразу про це пошкодував. Звичайно, він знав, що в них є друг, і вони хотіли, щоб Невіл познайомився з ним, але з моменту, як Лонґботом потис руку Тадаші, однокурсниця не переставала кидатися на нього.

  Примітки
  Переклад: Катрусик
  Редактура: сквід, kachurivska, дюдюка
  Вподобайка
  0
  Ставлення автора до критики