the_kii1jy
Відомі люди
12+
Слеш
K-pop » Stray Kids
Міні
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
сб, 02/25/2023 - 22:02
пн, 06/05/2023 - 23:58
199 хвилин, 18 секунд
2
1
2
1
Навіґація

жучки повзають по ліктях , очі бігають немов павучки, овечки засинають в казковій пряжі, а скляні щоки відчувають поцілунки - поки час ще не зупиняється.

 

 

 

У прямокутно-овальній калюжі немає дна

 Порожня душа, нічого нема всередині.

 Розбите серце – ти візьми збери.

 

Щось змащене — як круговий бриж. Вода в калюжі, відображення обличчя в ній, забруднене у темній ягоді.

  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Yan_Maryan

  Хочу подякувати Вам за настільки насичену власне українським колоритом роботу. Хоч і сприймається дещо дивно — корейські імена серед українських — але з рухом сюжету герої зі своїми іменами стають природною частиною створеного Вами світу.

  Звісно, я не можу стверджувати щодо інтертекстуальності роботи, адже не знаю точно, чи знайомилися Ви з працями інших фікрайтерів за даною фанхатою, але маю деякі підозри на рахунок драконів, світлячків, кісток вишневих, гральних, жаб’ячих… Було б круто, якби це виявилися пасхалки, але не буду наполягати.

  Поряд з цими образами розкриваються нові: калина, вінки з кульбаб, сонячні кролі, лялька (вуду, здається. вона мене насторожила й змусила запитати себе, чи вона є сюжетним поворотом? може завдяки цій ляльці звели зі світу Мінхо? 😂 тим не менш, він просто розчинився).

  Ці два блоки (які насправді можуть виявитися одним) створюють міцне полотно образів, на котрому розгортається історія розділеного (на бісер по подвір’ї хатинки) та нещасного кохання. Вибачте за недолуге порівняння, але я не втримався, адже історія виявилася надто романтичною, трагічною та… природною, напевне… правильною, можливо.

  Тому що постфактум сутність Мінхо — втілення язичницьких вірувань, що суперечить уявленням православної церкви, на котру благополучно Джісон забиває. Хо втілення того природного, пливкого але постійно існуючого, повного метаморфоз світу. Тобто Хан робить свій вибір на користь Мінхо, на користь природи, за що може й поквитався стражданнями, але це вже велика загадка Всесвіту 😆.

  Дякую Вам за вашу працю ще раз. Бажаю миру й натхнення 🤲✨