BloodyMelonTeamUa
Книги
12+
impavidish
В процесі написання
https://archiveofou…
Джен
Міді
Насилля
Заборонено
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
пн, 02/20/2023 - 13:14
нд, 11/05/2023 - 13:19
225 хвилин, 21 секунда
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
Навіґація

Наприкінці першого року Гаррі сховав філософський камінь у таємну кишеню, і про це ніхто не знав.

Тепер, через два роки, юнак уже на третьому курсі, його друзі весело проводять час у Гоґсміді, навколо бігає масовий убивця, що втік, і Поттер божеволіє. На щастя, у близнюків є вихід! Хоча їм знадобиться щось натомість, і пропозиція має бути цікавою.

Добре, що Гаррі зберіг цей камінь, га?

І тоді все стає зовсім божевільним.

(з Мародерами з 1993 року, виснаженим професором Люпином, спантеличеним Гаррі Поттером і стервозною Герміоною Ґрейнджер)

4 розділ

Гаррі сидить у вітальні, згорнувшись калачиком на дивані, найближчому до каміна. Він дивиться на вогонь, намагаючись ні про що не думати. Він би пішов спати, але сумує за друзями і хоче бути поруч, коли вони повернуться.

5 розділ

Джеймс згорнувся калачиком у своєму ліжку, використовуючи подушку, щоб заглушити ридання, що пронизували тіло. Знадобилася до останньої унції рішучості та мужності, щоб триматися так довго, як він це робив, тому просто не може більше цього робити.

6 розділ

Сіріус зітхає, трохи висувається у відчинене вікно їхньої кімнати в гуртожитку, дивлячись на засніжену землю за сотні футів під собою. Злегка тремтить на холодному нічному повітрі, щосили намагаючись узагалі ні про що не думати.

  Примітки
  Переклад: Емма
  Редактура: дюдюка, kachurivska

  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики