Пані Калина
Аніме
12+
Слеш
Міні
Від першої особи, Насилля
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
пн, 02/13/2023 - 00:08
чт, 06/08/2023 - 23:48
79 хвилин, 52 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Поява Нори однієї світлої ночі повністю змінює поведінку Ято. Юкіне підозрює, хто винуватець усіх бід і всіма силами намагається допомогти повернути колишнього Бога. Що станеться далі? Читайте! (Дата написання: 1 липня 2016 / 25 серпня 2016) 

Частина 1 Незваний гість

Тиха літня ніч. Вітер гойдає листя на деревах, а на небі вже вдосталь маленьких зірок. В храмі богині бідності спокій, що буває тут доволі рідко. Маленька рожево волоса божка заснула просто на дивані, а Дайкоку, який дбайливо накрив її ковдрою, ліг поряд.

Частина 2 Вітер змін

Ранок видався напрочуд спокійним. Про нічну подію ніхто й не згадував, а навіщо? Нічого такого не сталося, з Ято, здається, все гаразд, нікого по дрібницях турбувати не варто.

***

Частина 3 Порожнеча у твоїх очах

Ніч. Вона тиха та безтурботна. Вона таємнича, але не варто заглядати в її чорноту. Вона айсберг, об який розбивається реальне життя. А що буде, якщо людина увійде до її поблажливих володінь?

Частина 5 Рятівник

Іноді допомога приходить несподівано. Допомагає той, на кого ти подумав би в останню чергу. Але ти навіть не уявляєш, чим може закінчитися ця доброта. Адже люди, Боги, сінкі бувають різні, і хто знає, навіщо йому твоє життя…

- Чому ти це робиш?

Частина 8 Єдине, що я хочу

Четверта година ранку. На небо ще не зійшло сонце, але зірок уже не видно. Помалу почали співати маленькі пташки, а на траву лягає холодна роса. Така чудова пора, особливо якщо її зустрічаєш зі своїми друзями… і несвідомим Богом.

***

  Примітки
  Нарешті мої руки дійшли до перекладу і публікування робіт. Під-час публікування я все редагувала, але майте на увазі, коли саме ці роботи були написані.

  Друга частина: https://www.fanfic.pp.ua/node/2800
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики