Marselin
18+
Гет
Сяо (Алатус)/ОЖП
Максі
AU
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
чт, 02/02/2023 - 14:20
нд, 06/04/2023 - 17:01
211 хвилин, 39 секунд
1
1
Навіґація

Коли ти живеш вже тисячі років життя стає схожим на нескінченний потік сірих подій. Але лишень одна зустріч може перевернути весь твій світ з ніг на голову так, що ти ніколи не зможеш бачити його інакшим.  Спалаху сяйва лишень однієї душі вистачило Сяо аби зрозуміти яким сліпим він був все своє життя, і як важко втративши це світло блукати у темряві на самоті. 

До початку шторму

Якби Сяо попросили назвати день що змінив його життя – він би просто відмахнувся та зник навіть не відповівши. Не бачив він в цьому потреби. Минуле давно було в минулому та й назвати Якса балакучим ніхто б не наважився. І хоча Адепт мовчав, він точно знав що це був за день.

Епізод із нападом хілічурла

Рін завжди відзначала свою гарну пам’ять. Вона перечитала сотні книжок з Сумерівської бібліотеки і могла розказати їх майже всі. Проте вона погано пам’ятала той день. Чи причина була в тому, що при падінні вона сильно вдарилась головою чи в чомусь іншому – вона й не знає.

Епізод де лисиця грає у Го

Час для безсмертних плинув досить швидко. Що ціле життя для людини – лише хвилина для вічних Адептів. Але з появою у його житті Рін – Сяо почав відчувати час як щось занадто повільне. Минуло вже два місяці і дівчина все активніше проявляла себе та свій характер.

Епізод зі святом ліхтарів

Рін в ту ніч вперше наснився кошмар. Картинка була дуже замазаною. Кров. Чиїсь крики. Купа пилу та яскраве світло. Рін здалося що вона чула чиїсь гіркі ридання під дзвін дзвіночку. І біль.

    Вподобайка
    4
    Ставлення автора до критики