lady_di
Серіали
12+
Гет
Драбл
Елементи ангсту
Від третьої особи
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Всім фанатам Стідії

Немає схованих позначок
пн, 01/30/2023 - 19:23
вт, 04/18/2023 - 21:29
51 хвилина, 16 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Лідія відчайдушно намагається ігнорувати передчуття, але їй більше не вдається. Вона знову втратила контроль над силами банші. Тепер Мартін, як той потяг без гальм, що летить у невідомість на шаленій швидкості. Шкірою пробігає табун мурах і серце пропускає один удар. Від нього розповзається холод, який занурює все у порожнечу. Органи чуття притуплюються, але внутрішнє око не спить. Банші на автоматі піднімає слухавку телефона, який дзижчить у кишені. 

– Алло! – вона не впізнає власного голосу, він лунає, ніби з потойбіччя. Як і всі ті голоси в голові.

– Це Лідія Мартін?

– Так, – в животі розповзається пустка, вона затягує туди всі внутрішні органи. Лідія стискається та морщиться від болю.

– Мені дуже прикро це вам повідомляти, та ваш колишній чоловік Стайлз Стілінскі потрапив в автомобільну аварію.

Розділи:

Повний текст

Їй хочеться кричати.

Сотні невидимих молотків намагаються продовбати черепну коробку. Лідії здається, що ще трохи, і вона власноруч розіб’є голову, тільки б не чути цього огидного звуку. Стукіт не стихає ні на мить. Тільки наростає.

  Примітки
  Я не дивилася фільм, але завдяки спойлерам в твіттері, побачила головне. Мене настільки розчарував сценарний хід з розлученням Стідії, що я вирішила прописати свій невеличкий кінець. Стайлз та Лідія заслуговували кращого... як і всі ті фанати, що чекали пару протягом 6 років.
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики