Streichholz
Серіали
12+
Слеш
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
пт, 01/06/2023 - 11:37
пт, 06/02/2023 - 22:27
109 хвилин, 19 секунд
3
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Пройшло три роки з моменту покращення його стану, повернення до звичайного життя і навчання, і коли він вже закінчував бакалаврат, раптом йому знову почали снитися ці сни.

Сни, яких він більше всього жадав, бо тільки там він міг побачити Тайлера, і в той же час боявся. Бо вони завжди означали біду.


 

1

Темно. Навкруги так темно, що не можна навіть роздивитися власні руки, якщо піднести їх до обличчя. Крізь щілини між дошками ледве пробивається слабке місячне сяйво, але цього недостатньо. Він дивиться по сторонах, намагається поворухнутися, але тіло заніміло.

2

Виїжджають вони ще до того як сонце досягає зеніту. Надворі жарко, літо в самому розпалі, але єдине про що може думати Ксав’є – радіти, що зараз не інша пора року.

Бо тоді Тайлер може підхопити запалення легень в тому підвалі.

  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Gallina

  Аааа початок просто прекрасний. Я в захваті від того, як ти розбудовуєш сюжет і поступово вводиш і персонажів, і читача в курсі справи. Я заінтригована. 

  А ще мені дуже сподобалося, як гармонічно сюди вписалася Венздей. Я обожнюю цю персонажку саму по собі, а тут вона взагалі прекрасна.

  Щиро шкода Тайлера, що йому знову і знову доводиться через це проходити. Але я впевнена, що Ксав’є і компанія йому допоможуть) 

  Бажаю успіхів у написанні і з нетерпінням чекаю продовження)

  Gallina

  Блін, мені вже стає страшно і за Ксав’є, і за Тайлера. Звісно, зрозуміло, що Венздей не та, хто буде брехати йому про смерть близької людини, але все одно, сцена, на якій обірвалося видіння Ксав’є, виглядала моторошно. 

  Дядько Фестер у своєму репертуарі 😂😂 як завжди, знайде, чим виділитися з натовпу 😂 але я впевнена, що і без його допомоги їм не впоратися. 

  Дуже рада за Б’янку, що вона теж зуміла віднайти щастя для себе. І, як на мене, це дуже вдалий авторський хід, тому що тепер кожен із цієї команди порятунку одного окремо взятого гайда дуже добре розуміє почуття Ксав’є, тому що кожен може «приміряти» на себе його стан, лишень подумавши про тих, хто їм дорогий. І це ще більше їх зближує. 

  Плоттвіст з каблучкою прямо по сердечку був, особливо напис 😭 дякую за моє розбите сердечко 💔 отакі малесенькі детальки мене буквально розмотують на шматки 😭 це дуже ніжно і додає персонажам щирості і реалістичності насправді. Тому я в захваті від цього. І, за традицією, чекаю продовження)

  Streichholz

  Дуже дякую за ваші відгуки heart

  Так, команда по порятунку світу Тайлера виходить дуже колоритною, зважаючи що з Фестером приїдуть також Юджин і Річ. І мені вже підкинули цікаві ідеї для їхньої взаємодії впродовж подорожі, ахах. Тому сподіваюся, вам також сподобається така ідея, бо я від неї була в захваті :D

  Я насправді думала зробити Йоко партнеркою Б’янки, але мені здається на цю компанію друзів вистачить і однієї парочки хд Тому невеличка ОС від мене, так би мовити

  І ще, це лише один з подарунків від Тайлера Ксав’є, і так само Тайлер завжди мав при собі декілька речей, створених персонально для нього. Але це я трохи розкрию пізніше, бо не все ж одразу. Вони взагалі, мені здається, люблять робити подарунки, особливо один одному. З різних причин, але головна все ж те, що вони завжди були закоханими дурниками :D

  Буду старатися не гальмувати, але протягом робочого тижня поки шо буде складно - я вийшла на нову роботу і маю не провтичити її, і закрити випробувальний строк. Але я постараюся хоча б раз на тиждень стабільно робити апдейти :3