Ґеральт з Біблії
Книги
12+
Слеш
Міні
Відхилення від канону
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
ср, 12/14/2022 - 21:42
пт, 04/28/2023 - 19:23
109 хвилин, 3 секунди
30
1
3
3
2
Навіґація

— Не думав, що ти полюбляєш подібні місця, — голос, що звернувся до нього румунською з ледь помітним акцентом, видавався Віктору примарно знайомим, але знадобилось трохи часу, щоб пригадати його власника. Обернувшись він тільки підтвердив свій здогад. На стільці поруч, напівбоком до нього сидів Чарлі Візлі. 

Розділ 1

Віктор трохи послабив вузол краватки, хоч це й не особливо допомогло. В кімнаті було спекотніше, ніж у чарівному каміні, яким вони сюди дісталися. Свічки не лише кидали на стіни мерехтливі тіні, спотворюючи усе у своєму світлі, а й наповнювали повітря теплом і задушливим чадом плавленого воску.

  Вподобайка
  42
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  не знаю

  Фанфік написано дуже красиво! Я в захваті від того, як ви передали атмосферу та взаємодію персонажів. 

  Особливо мені сподобалось ярмарка. Відчуття радості, незвичні маґлівські розваги та симпатія між ними. 

  Єдине, що мене здивувало таке різке завершення роботи. Сподіваюся, що вони все ж залишаться разом і відстань їм не завадить. 

  Metelia

  Справжня атмосфера свята 🥰  Віктор нарешті відсвяткував Різдво як годиться - із сімейним затишком, любов’ю, і там, де він не відчував себе чужим.

  Прекрасна робота! Особливо мене повеселили діти, які закидували чемпіона сніжками 😂 

  Vasya Chaika

  В мене дуже глючить сайт та не ставиться вподобайка. Але я б її ставила на кожен абзац. Просто до неймовірності ніжна та чутлива робота. Я переповнена любов’ю, дякую вам, автор! Я б із задоволенням прочитала б велику роботу такого характеру, це було так чуттєво, прям не можу. Сиджу і тішуся, як то гарно хохо

  Ґеральт з Біблії

  Дякую~

  Радий, що робота сподобалася і викликала приємні емоції. Значить нетиповий для мене жанр все ж вдався.

  Не впевнений, що міг би написати велику роботу, хоча… Усе може бути. Концепція взаємодії Чарлі та Віктора в контексті їх стосунків з Вікторією видається мені достатньо цікавою. 

  Wsiaka

  Це прекрасно! Я закохана в цю роботу! Усе дуже гармонійно: цікаві, розкриті герої, чудові, змістовні діалоги, різдвяні локації. І все так невимушено, невагомо, текст гладенький, приємний, багатий. Супер🥰Ви так професійно ведете читача, читати просто насолода😍
  Дякую за роботу❤️ Піду шукати, що у вас ще є

  YayaTyts

  Мила, послідовна і… затишна, саме так, історія!

  Навіть не дуже добре знаючи чим там в оригинілі все закінчилось, для мене ваш варіант існує ніби єдиний і реальний) Адже герої такі живі, такі «правильні», а їх характери та звички настільки вдало та детально описані, що й думки не з’являється, що могло бути інакше.

  Я зачаровано читала до ось цього моменту, коли Крум себе накручував: хіба ж то щось значить? ну провели вечір на фестивалі, ну була пара поцілунків на мосту, ну був секс потім у номері готелю…. І тут я така: «Що?» Якби не моя впевненість, що прочитала я уважно і такого моменту точно не проґавила б, то побігла б перечитувати і шукати. Шановний автор, то таке обломінго😭.

  І все ж, закінчилось все хепіендом, тому не смія вимагати більшого! Дякую!

  P.S.: а про те , як їх відчитує Моллі я б ще читнула)

  Ґеральт з Біблії

  Дякую за такий чудовий і великий відгук. 

  Щиро вибачаюсь, що в цьому тексті вас спіткав птах обломінго. Я усе ж хотів залишити саме цю частину і рамках саме PG і сконцентруватись на почуттях героїв.

  Але схоже усе ж варто зробити продовження і прописати деякі моменти, як от реакцію Моллі й інших членів сім’ї Візлі на вибір Чарлі. Й те що у них там відбулося в номері готелю також. Ще б мати час це оформити… 

  the_beth

  Я в абсолютному захваті. Читати було одне задоволення, текст дуже плавний, нічого зайвого. Моя повага вам стосовно вміння будувати діалоги: живі та змістовні. Вау!
  Але особливо я вподобала ваше вміння створювати атмосферу: святкова Румнія та ізольована Мушля. В кожній маленькій детальці, в зашкарубілих дверях, в запаху плавленого воску. Все воно разом творить затишні картину декорацій для фону любовної історії, яка теж просто у саме серце.
  О, боже, порівняння захвату на обличчі Чарлі з емоціями Артура на подарований тостер, – по-перше, це було дуже вхарактерно та красиво, а, по-друге, влучно і смішно!
  Мене окремо дуже порадував сімейний побут Білла та Флер, вони чудеса родина. Дякую, що дозволили зазирнути їм за фіранки. Ну й окреме спасибі за фразу «Не одному тобі подобаються учасники Тричаклунських тернірів». Чергове попадання в десяточку.
  Здавалося б, така багато вже наговорила, але сумніваюся, що змогла вам і на долю передати, наскільки сильно мені сподобалось ця робота. Пишу вам відгук, ледь зловивши на вулиці інтернет. Дякую, що зігріти своєю історією в такі холодні та темні часи.
  Тож ще раз дкую велике! Це було атмосферно, тепло та неймовірно 💔

  Ґеральт з Біблії

  Чесно, за цю відповідь мені було братися найважче… Розуміння різниці між чарівним світом створеним для Чарлі та Віктора моєю уявою та нашою похмурою реальністю дуже гнітить…

  Я щиро сподіваюсь, що зараз у вас усе добре й електрика буває частіше. Дуже дякую, що навіть у такій ситуації ви знайшли час на те, щоб почитати мою роботу і залишити такий чудовий відгук! Я був радий поділитися з вами вогником тепла що горить в моїй душі й втілюється в творчість. І ваш відгук дав мені надію на те, що я все роблю правильно.

  Ще раз хочу подякувати вам за усі компліменти і приємні слова в адресу моєї роботи. Я це дуже ціную. ❤️

  Реві Ен

  Оуу, я в захваті! Так мило і ніжно, не могла стримати усмішки, всміхалася як дурна половину фіку, аж заболіли вилиці) Я обожнюю ваших Чарлі й Крума, це стовідсоткове потрапляння в серденько (а щодо характерів, на мою думку, і в канон, принаймні Крума я собі так і відчувала). Хочеться читати про них ще й ще. Дуже затишна вийшла атмосфера, по-новорічному комфортить, і мені також до вподоби склад і сторітелінг. Щиро дякую, бажаю натхнення і сил на подальші роботи!

  ПС: дуже естетична обкладинка ❤️

  AgaMa

  Вааау, дякую за неймовірну роботу, від якої неможливо відірватися. Дуже теплі та милі стосунки, а ще саме написання гріє серденько ❤️ Дуже хотілося б прочитати продовження історії цих двох. Та як Моллі відреагує на їхній роман?