yourpeter
Кросовер
16+
Слеш
K-pop » Stray Kids, K-pop » ATEEZ
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
нд, 12/11/2022 - 23:23
чт, 03/21/2024 - 22:28
1025 хвилин, 33 секунди
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

йшов п’ятий рік, як короля со вважають недоправителем недокоролівства. аби підняти статусність в очах інших, радник джисон радить знайти королю наречену. от тільки ніхто не передбачував, що разом зі сварливою нареченою у комплекті йдуть емо дракон, віслюк з вищою освітою та близько сотні казкових персонажів.

Частина 7

 

– мінхо! – схвильовано крикнув фелікс, присівши навколішки до котика, – обертайся, – жалісно попросив піксі, але руда киця відповіла тільки сумне “няв”. – мінхо! – фелікс взяв кота до рук і почав його трясти, наче це приведе його до свідомості, – мінхо!

 

Частина 8

 

– все! – викрикнула принцеса, – я більше не можу йти. у мене болять ноги! – джинерет всілась прямісінько на зелену траву, склавши руки одну на одну. – чому ми не можемо знайти якийсь віз і доїхати в комфорті?!

 

Частина 15

 

самотніми літніми стежками котру годину від появи місяця на небі йшли чан і мінхо. обом було холодно й сумно, бо обидва забули, що вміють розмовляти, хоча тем для розмов було достатньо. чан поправив свою панамку і вкотре кинув погляд на тремтячого мінхо.

 

Частина 17

 

сонце було в зеніті і світило яскравими променями на задерту голову піксі ліксі. втомлено подивившись на карту і покрутившись навколо самого себе заради внутрішніх орієнтирів, він показав на стежинку, якою варто йти до наступного дуба.

  Примітки
  бережіть себе, не слухайте всяких джисонів і донатьте на зсу.

  підписуйтесь на наші твітери:
  https://twitter.com/jourpeter
  https://twitter.com/cloVVneryXD
  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  psycho

  Ахахахахааххахааха

  Я не можу стримати сміх.

  Може, рятуватимуть вони і принцесу (підозрюю, там від принцеси рятуватись треба буде), але жертва тут очевидна. Це ж істинні катування: калібрі…11 кегель…вирівнювання по ЛІВОМУ КРАЮ crying. Бідний Джісон.

  Ці персонажі точно вляпаються в якусь веселу (не для них) історію.

  Дякую за роботу. В очікуванні продовження.