Rin_Okita
Серіали
0+
Фем-слеш
Драбл
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
чт, 09/15/2022 - 16:04
ср, 02/22/2023 - 20:56
16 хвилин, 58 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Укрреал АВ. Морґана прийшла в магазин квітів, щоб обрати квіти для коханої. Але в магазині на неї чекав сюрприз.

Я згадала про те, що мала купити квіти, коли їхала маршруткою Проспектом Волі. Нині ж півроку, як ми з Ґвен зустрічаємося. Треба забігти у квітковий магазин і взяти найкращий букет.

Довелося вийти біля кав’ярні “Доппіо”. З протилежної сторони перед “Гранд Волинню” якраз розташувався квітковий пасаж – аж шість магазинів, де продавали рослини і букети. Я посміхнулась і швидко дісталася до них. Дорогою згадувала, які ж квіти любить моя дівчина. Вона ніколи про це не згадувала. Я знаю, що Ґвен обожнює лате із солоною карамеллю, важкі брошки, зроблені під старовину, косметику ніжних відтінків, що підкреслює її смагляву шкіру; Ґвен обожнює милі дрібнички, а також цуценят; у неї в квартирі безліч українського фентезі, а її записники заклеєні наліпками. Чому ж я ні разу не спитала про квіти?

Я довго обирала, в який із магазинів зайти. Обрала “Квіти Fiori”. Він виглядав, як зелений куточок у квартирі коханої. Кольори горщиків підібрані зі смаком. Самі рослини розставлені у дивному, незрозумілому порядку, що межував із хаосом. На прочинених дверях висіли плетені дрібнички й милували око.

Я посміхнулась і зайшла всередину.

– Доброго дня, я… – завмерла, бо на мене здивовано дивилася Ґвеневера, котра ставила букет із жовто-блакитних троянд у воду.

– Морґано? – вона теж не очікувала побачити тут мене.

Запала мовчанка. Я почувалася незручно, бо не знала, що кохана влаштувалася працювати у квітковий магазин. Ніби ж тільки шукала роботу. І чому Мерлін не повідомив? Закладаюся, йому все було відомо.

– Я… ти не казала, що тут працюєш, – намагаюся вести діалог і уникнути питання, чому я прийшла.

– Я сама до останнього не вірила, – всміхнулася Ґвен, – мені довго не телефонували, тож я вже зневірилася. А вчора таки запросили на випробувальний термін. Але це ще неофіційно, тому…

– Якщо ти хочеш тут працювати, то неодмінно будеш, – я роздивляюся рослини, що плетуться над головою у горщиках. Підвіконня заставлене кольоровими орхідеями і ще якимись чудернацькими квітами. А на підлозі майорять всіма відтінками веселки вишукані букети. Аромати квітів заповнювали маленьке приміщення.

Тільки б Ґвен не здогадалася, чому я тут. Я ж мала влаштувати їй сюрприз.

– Це чудове місце, – мовила дівчина. Коли вона посміхалася, то очі ніби сяяли, випромінюючи тепло і любов. Очі Ґвен насиченого кавового кольору. Чи це колір молочного шоколаду? Коли на них падає світло, відтінок трохи змінюється. Я люблю на це дивитися, хоч кохана від мого пильного погляду часто ніяковіє. – В магазин заходять цікаві люди. Я підбираю квіти чи кімнатні рослини, розповідаю, як за ними доглядати. Тихо і спокійно. Центр неподалік. І додому рукою подати.

Мовчки слухаю. Коли коханій подобається робота, вона говорить натхненно і з ентузіазмом.

– А ти щось хотіла обрати, Морґано? – зненацька спитала вона. Я гарячково думаю, що б сказати.

– Знаєш, у подруги свято… – намагаюся говорити узагальненими фразами і не видати себе. – Хотіла б обрати букет…

– Які квіти любить твоя подруга? – поцікавилася Ґвен.

– Якби ж я знала, – навіть обманювати не доводиться. Кохана дивиться на мене. Бере за руку і підводить до букетів.

– Добре. Для якого свята потрібен букет?

Ґвеневера доб’є мене такими запитаннями.

– День ангела? – я вимовила ці слова із запитальною інтонацією, тому повторила стверджувально. – Так, день ангела.

– Що ж, тоді можна обрати квіти пастельних кольорів чи жовто-блакитних. Жовто-блакитні квіти підійдуть для будь-якої події, – сказала Ґвен, – чи, можливо, ти маєш якісь побажання до кольору?

Я зітхнула. Кохана так щиро намагалася допомогти, а я сказала неправду. Стало соромно. Можливо, вона якраз відпочивала, а я її відволікла.

– Знаєш, давай я спробую дізнатись, які квіти любить подруга, а тоді прийду з конкретним побажанням, – мовила я. Рука Ґвен досі стискала мою. І я перестала думати про квіти і про те, навіщо сюди прийшла. Хотілося поїхати з Ґвеневерою додому, ввімкнути якусь стару комедію і разом їсти маршмеллоу.

Тоді вона й засміялася.

– Морґано, гадаєш, я забула, що сьогодні за день? – спитала Ґвен. – Я все знаю. Та це було доволі неочікувано — побачити тебе якраз тоді, коли я сама обирала тобі букет.

Я ошелешено слухала її. Здивування пройшло, і я теж засміялася, бо ситуація була кумедною.

– Я хотіла зробити тобі сюрприз… – відказала я.

– Що ж, сюрприз вдався, – сказала Ґвен, кинувши на мене грайливий погляд. – Я дуже хотіла тебе побачити.

Я обійняла її за талію і притягнула до себе. Подарувала легкий поцілунок, який переріс у більш вимогливий і пристрасний. Мої руки гладили її спину, вона притискала мене до себе. Я б з радістю відвезла її додому хоч зараз, бо після поцілунків хочеться торкатися її тіла, милуючись бронзовим кольором шкіри. Перебирати пасма волосся, що пахнуть корицею. Ніжити її й ніжитися в чуттєвих обіймах.

– Морґано, ми маємо спинитися, – прошепотіла Ґвен мені в губи.

– Маємо, – я це розуміла, та не квапилася відпускати її. Наостанок заправила за вухо пасмо її неслухняного кучерявого волосся й поцілувала у щоку.

Серед усіх цих прекрасних квітів моя кохана — найпрекрасніша й найчарівніша. Королева і богиня.

– Швидше закінчуй, люба, – сказала я, – вдома чекатиме сюрприз.

– Сподіваюся, не квіти? – захихотіла Ґвен.

Певно, квіти ми точно вже не купуватимемо.

– Побачиш.

  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  ayame

  Це справді чудова робота! 

  Я не знайома з фанхатою, але це не завадило мені насолодитися текстом. У вас просто чарівний стиль, легкий і невимушений, але при цьому дуже красивий. Дівчата неймовірно милі, за їх стосунками спостерігати одне задоволення. Ситуація вийшла справді кумедна, реакція дівчат просто чудова. 

  Дякую за таку чудову роботу, натхнення вам💕