кардістрі
Фільми
16+
kissoffools
https://archiveofou…
Гет
Міні
Шкідливі звички
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
ср, 06/29/2022 - 11:29
ср, 04/05/2023 - 02:48
87 хвилин, 56 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

П’ять років тому програма «Ультра» була припинена. П’ять років тому вона привезла Майка Гаувела у крихітну глушину під назвою Лайман, Західна Вірджинія. Її завдання: провести один місяць, допомагаючи йому знову влитись у суспільство. Допомогти йому знайти роботу. Не зближуватись занадто сильно. Покинути у кінці місяця.

Вона неперевершена в своїй справі. Вона завжди виконувала доручені їй завдання. Принаймні до цієї миті.

  Примітки
  Якщо ви бачите це, то, найімовірніше, ви прочитали весь фанфік. Дякую, що присвятили свій час — сподіваюся, він витрачений не дарма і фанфік приніс вам бодай крихту задоволення ❤️ Коли так, то я буду неймовірно вдячна за вподобайку та коментар, а також за поширення серед однодумців цього фанфіка та сайту ФУМ. Популяризуймо укрфанфікшн разом ✨
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Критик-ор

  Я дійсно лише після прочитання зрозуміла, що маю справу з перекладом. І це, на мій погляд, важливий критерій оцінювання саме роботи перекладача. Тут немає жодної прогалини, кривого слова чи дивно побудованого речення, щоб видало у звучанні переклад, точніше — неякісний, нашвидкуруч. Тож моє браво. Знаю, що така робота над текстом напрочуд кропітка і не менш творча.

  А ще окреме дякую за вибір фанфіка. Він чудовий. Чуттєва історія, яка зачіпає душевні струни) І навіть для людей, що не знайомі з фд, усе зрозуміло, бо авторка про це подбала невеличкими, але доцільними поясненнями. 

  Дуже вдячна і радію, що ця робота з’явилася в українськомовному фанфікшені. Це гарний та значущий внесок. Дякую! Яка ж насолода!

  кардістрі

  Критик-ор, Дякую!!!! Ви таку гарну роботу робите, що я просто не знаю, як виразити свою вдячність. Дякую, що присвятили час моїй роботі. Ви дуже підтримуєте авторів, після вас хочеться писати і перекладати ще більше і ше краще, і за це вам вличезне-превеличезне спасибі!!! heart

  P.S. Просто додам, що фільм, по котрому написаний цей фанфік, це якийсь шедевр. Він і смішний, і драматичний, і абсурдний - все в одному глеку. А ще там знімалися Джессі Айзенберг і Крістен Стюарт - два найголовніші плюси у списку «чому Ультраамериканці заслуговують бути переглянутими».