Rin_Okita
Оріджинали
18+
Змішані
Ромео Мортіс, Бенволіо Мортіс, Меркуціо Аматі, Валентин Аматі, Джульєтта Карліні, Тібальт Карліні, Паріс Кронштайн, Лоренцо Бальдоро, Смерть
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
пт, 07/15/2022 - 13:36
пт, 04/07/2023 - 01:16
197 хвилин, 46 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Не можна вбити когось і лишитися безкарним. Смерть обов’язково прийде за тим, хто нехтує її законами. 

Джульєтта Карліні порушила закон Смерті. І повинна бути покарана. Смерть дає мертвому Ромео Мортісу друге життя, аби той поквитався зі своїми вбивцями. 

Бо у ніч Самайна мертві повертаються.

  Примітки
  *Фраза з пісні Мері - Ромео
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Критик-ор

  Це настільки прекрасно! Ні, всі події, що відбувалися в історії: підступна зрада, смерть, відплата, втрачене кохання - це сумно. Але ваше подання - це геніально! Заворожуючи красиво. Ви створили ідеальну атмосферу цього жанру. 

  А ще є дуже показовий акцент саме на понятті відплати, а не на помсті. Чомусь завжди плутають ці речі, але вони мають суттєву різницю. В вашій роботі - саме відплата. Всі отримали те, на що й заслуговували. За злочини слід платити пропорційно їх тяжкості. 

  І дуже шкода Меркуціо. Один не встиг розгледіти, другий сказати… Сподіваюсь, Аматі зуміє прожити щасливо земне життя 

  Дякую вам. Якась надзвичайна естетика і смерті, і справедливості.

  Sofie Hood

  Прийшла до Вас із Ланцюжку! Перепрошую, що не написала відгук раніше - сайт трішечки впав.

  Зізнаюся чесно: до цієї роботи я не те щоб читала чи любила містичні трилери. Але тепер, завдяки Вам, гадаю, дам цьому шансу шанс - тому що Ваша робота неймовірна! Мені подобається стиль, читається легко, швидко, текст тече і ніде не зупиняється. Атмосфера чудово прописана. Ви грамотно розставляєте акценти в реченнях. Плюс, не можу не погодитися із попереднім коментатором, акцент на «відплаті» дуже показовий.

  Сцена, де Ромео зустрічається з мамою і говорить, що батько передав, що любить її, викликала в мене скупі сльози. А на словах Меркуціо я зовсім розплакалася.

  Дякую за таку чудову роботу!