жадан\собаки
немає на сайті
чт, 01/12/2023 - 10:37

Моє ім`я Оля, я художниця-іллюстраторка без належної освіти і авторка багатьох недописаних світів. Зараз мені 20 років і я проживаю у невеличкій балтійській країні Латвії. Переїхала сюди, як і більшість українців Європи, під час повномасштабного вторгнення, повністю змінивши своє життя на нове, нестабільне і до біса незнайоме. І, як і усі, хотіла б повернутися додому, але для цього потрібні гроші. Багато грошей. Тому працюю і заробляю на звичайній роботі та паралельно пишу, аби мати куди висловлюватися.

Мої книжки, мій всесвіт, який будується навколо «Пригодників Хмарного Узбережжя» – моя відповідь на події, що кояться. Там не буде прямих відсилок, ці книги не стануть тяжкою ношею для вашого вечора. Це просто те, що хотів би висловити іммігрант для свого народу у вигляді величезної пригоди у світі, що ніяк не пов`язаний з нами, нашими проблемами. Трошки відволікти нас від будення. Залучити до величезної пригоди всіх, хто хоче на мить поринути у магічний світ, де все й набагато легше вирішується, де є на кого покластися у тяжкі часи.

 

Долучайтеся до пригод, любі друзі, наш корабель от-от відпливе.

Читачів:

1

Автор читає

Всього: 2
Логін: Voice_from_nowhere
Відстежують: 2
Логін: lanternbfly
Відстежують: 1

Активність автора

Показано 1 - 1 зі 1

Нове покоління чарівництва!

Ксалай Маєр, Ґюнтер А. Базтек, Леріо Ома, Тініц В. Аллідон, Седріон Т. Гаярдер, Магралт Б. Грем, Осаттеро Ст., Мадам Шельон, Кобивеща та інші
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Моїй коханій і моїм друзям.

Вважкаяр — університет з довгою історією, що тягнеться вглиб підручників. Але досліджувати її завдяки книгам не буде так цікаво, як поринути в пригоди разом з новоспеченими друзями. Чи може в настільки світлому місці ховатися щось дійсно таємниче і темне? Звісно.

1

Автор, ще не працював як редактор для жодного фанфіку.

Автор, ще не працює у співавторстві з кимось. Можливо ви першими запропонуєте співвпрацю ;)

Автор, ще не написав ідей для фанфіків.