кардістрі
Фільми
12+
Слеш
Міні
Романтика
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
ср, 06/08/2022 - 13:04
пн, 07/03/2023 - 23:41
86 хвилин, 27 секунд
8
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

У Деніела проблеми з довірою, чи, принаймні, так здається Ділану. Він збирається це виправити.

...

— Любиш рольові ігри? — гмикає Деніел, коли переводить погляд від яскравого екрану телефону на клапоть білої тканини в руках у Ділана.

— Ні, — спокійно відповідає Ділан. — Вправа на довіру, пам’ятаєш?

  Примітки
  Якщо ви бачите це, то, найімовірніше, ви прочитали весь фанфік. Дякую, що присвятили свій час — сподіваюся, він витрачений не дарма і фанфік приніс вам бодай крихту задоволення ❤️ Коли так, то я буду неймовірно вдячна за вподобайку та коментар, а також за поширення серед однодумців цього фанфіка та сайту ФУМ. Популяризуймо укрфанфікшн разом ✨
  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  sad_menestrel

  На жаль, з фандомом не знайома взагалі, тому не змогла в повній мірі насолодитися роботою. Але написано дуже гарно, навіть не знаючи персонажів і контексту, читати було приємно. У тексту чудовий ритм, який ви витримали від початку до кінця. І оця еротика, що присутня лише натяком, але залишає дууууже багато місця для фантазії - теж чудова) 
  Бажаю побільше натхнення, бо писати у Вас виходить дуже добре)

  Критик-ор

  Ох, щиро вдячна вам за цю роботу. Така чуттєвість навіть на рівні рефлексів. Я в захваті. Наче своєрідний танок, де один веде, а інший слідує, і навпаки. 

  Мені дуже імпонують ваш стиль та звучання тексту. Виваженість, якщо одним словом. Але це аж ніяк не сухість. Ідеальні пропорції) 

  І ще дуже сподобалось, що ви закінчили роботу саме на такій ноті, не дали більш відвертого продовження. Ні, рейтинг - це, звісно, добре, але ось так залишилась певна магія, флер чуттєвості. 

  Ще раз дякую. Таке задоволення.

  YayaTyts

    Чудова робота! Фільм дивилась давненько, але гугл хоч фейси нагадав, а тому вдалося співставити оригінали і ваших хлопців.

    Гарно написано, продумано, не нудно, цілком згодна з похволою від інших коментаторів! Та й гарним моментом для кінцівки, ніби й розкрили все, але ж і місце для фантазій лишили.

  Дякую за роботу!