@chaj_kava
mitra_surik
Аніме
18+
Слеш
Какузу/Хідан
Максі
Поліцейські
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
сб, 09/03/2022 - 19:33
нд, 05/21/2023 - 14:33
195 хвилин, 32 секунди
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

— Ти дійсно хочеш на «побутову сварку»? — протягнув Кісаме пошепки, а після мугикнув собі під носа, — О… тільки не кажи, що плануєш всю ніч розгрібати це лайно, я тих нуднощів не винесу…
— …Або ти знову тягнеш на своїй спині якогось п’яницю до відділка, — Какузу сіпнув куточком рота, відвертаючись до вікна, — або ми беремося за «побутову». Просто візьми до уваги, що я не хочу неприємностей сьогодні.
— Кожен раз, коли ти кажеш щось таке, тобі накладають нових швів на личко, — Кісаме хитає головою трохи невдоволено, але все ж звертає в потрібному напрямку. — Якби не злива, то ти б так просто мене не вмовив.

Частина 1, в якій Какузу ненавидить фаст-фуд і нагадує Кісаме про килимок.

Дрібні краплі дощу тихо б’ють по лобовому склу, розтікаючись нерівномірно тонкими цівками, переливаючись в помаранчевому світлі ліхтарів дещо тривожно, подекуди відблискуючи занадто яскраво. В машині темно — вуличного освітлення цілком достатньо.

Частина 2, в якій Ітачі холодно, а Кісаме забагато думає.

Вулиця перед ним видається контрастом помаранча на тлі темряви. Чорнильними кляксами дерев, темними западинами тіней між однотипними будинками.

  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Травнева Містерія

  «Супер, класно! Оці вигуки, особливо озвучувати їх (хоча вона звучить, як Орич). Спочатку подумала, що то Ітачі вбивця, але зараз його шкода, того що він типу опікун Обіто, а той веде себе як уїбан. Ізуна, супер, клас! Я не слідкую в твітері, але рекомендації Сасорі чудові. Люблю такі штуки, типу шепоту або вигуків, мені подобається таке читати (я крінжую від цієї озвучки і їй подобається мене бісити)» – це від Шіджіма Мей або Мей Ямаґучо (колишній Діоніс)

  Від мене:

  Мені подобається діалоги, які так добре розбавлені детальними описами. До речі, описи у тебе, шикарні, прям сексі мозок. Фірмові діалоги можна хвалити вічно. Момент про бургери веселий, килимок шкода. Дуже цікаві мутки починаються, особливо на початку, коли ще нічого не ясно і мене просто вкидує в сюжет. Було дуже багато здогадок, протягом усього написання і жодна з них неправильна, от настільки непередбачувана штука. Коротше, дуже заінтригувала, дуже вайбова робота, дякую і натхнення на нові здійснення!?????????????????????