Білий Привид
18+
Гет
ОЖП
Максі
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
чт, 08/10/2023 - 11:51
вт, 10/31/2023 - 16:57
180 хвилин, 37 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Якби я знала, що чекатиме мене з новою роботою у Китаї, я б…

Пропозиція роботи

 Сьогодні надзвичайно чудова погода. Сонце світить, птахи співають… І я йду на роботу. Ні, я не не люблю свою роботу, просто в таку погоду я краще пройшлася парком з морозивом або сиділа б вдома за черговим серіалом. Але жити треба за щось.

Приїзд до Китаю та перша загадка

На наступний день мені написав директор. Мій літак стоїть на завтра о 09:00. Термін роботи на півроку. Я уважно вибирала валізу, розміщуючи усі необхідні речі. Нижня білизна, одяг на зміну, жіночі речі, косметика, фен, документи, готівка, аптечка на першу допомогу, засоби гігієни. Начебто все.

Невідомий світ та рабство

- Ми вже тиждень намагаємось дізнатись, хто вона така, а все марно. Можа він по п’яні її вигадав та сприйняв за справжню?- жалібно промовив Мінь. Так, це той самий, котрий при перщій зустрічі сперечався з Танкредом.

Дні в рабстві

 Як я і думала, розбудили нас на світанку. Я ледь встала, бо після вчорашнього дуже вже боліло тіло. Плюс до цього незручно спала. Наступного разу треба лягти на солому, а не сидіти. Нас швидко випроводили, навіть в туалет не дали сходити. Зі мною поруч йшли хлопчаки.

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики