Ваш КЕП
Оріджинали
18+
Слеш
Тео Герра, Аден Морган
Міні
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
ср, 08/31/2022 - 20:32
чт, 03/09/2023 - 21:54
64 хвилини, 16 секунд
8
1
2
4
3
Навіґація

«Але» жило навпроти Адена на першому поверсі, його звали Тео Герра, і їхні вікна в не дуже багатому районі Мадрида фактично упиралися один в одного, що приносило деякі незручності, особливо коли хтось із них двох виходив із душу в одному рушнику або мучився від задухи вересневого повітря і роздягався до трусів під смішки того, хто був готовий на якийсь час довше цю спеку терпіти.

 

  Вподобайка
  23
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  кардістрі

  О БОЖЕ, Я НЕ ЗНАЮ, ЩО І КУДИ КРИЧАТИ, АЛЕ ЦЕ ТЕПЕР ОДИН З МОЇХ УЛЮБЛЕНИХ ФАНФІКІВ

  Божечко, кінець просто геніальний. Я читала із завмиранням серця весь текст, а на кінцівці буквально почала усміхатися, бо то просто щось неможливе.

  Дякую!!! Натхненнячка у наступних творах heart

  CorgiPoggi

  Ні, ну це круто!

  По-перше, опис персонажів настільки живий, що я майже відчула аромат тієї туалетної води с цитрусом і інші деталі. По-друге, написано дуже гаряче і при тому чуттєво, ти прямо розумієш, як себе почував Тео у шафі, як важко йому було тримати руки при собі, поки Аден не дозволив. Напруга витримана ідеально, хімія між персонажами яскрава, я б навіть сказала кольорова: щось таке синьо-помаранчове.

  Кінцівка… ? ну, я очікувала чогось подібного з того моменту, як Тео розповів про батьків, але ви, автор, обіграли все і смішно, і з натяком на продовження (було б чудово).

  Дякую вам за таку гарну історію ❤️

  Ваш КЕП

  Ооо, радію бачити вас у себе)

  Я полюбляю запхнути персонажів кудись де потісніше і подивитись, як вони будуть взаємодіяти на рівні відчуттів. Коли не маєш можливості втікти від інших і від себе. Тому вони були приречені на шафу:D

  Про кольори не задумувався, але щось таке тут дійсно є)

  Ого, ви ще на батьках вгадали про священика?) оце у вас талант, я там наче не натякав) Хоча раніше опис був більш паливним - там був цей анекдот. Але не в ньому сенс, тож)

  Так, продовження буде, головне знайти на нього час в цьому буремному житті, ех.

  Ваш КЕП

  Дякую дуже за таку високу оцінку) я ніжно люблю цю роботу і давно хочу зробити для неї продовження. Тож воно буде. Але по термінам, на жаль, сказати дуже складно одразу з ряду причин. Планую викласти на цьому ж профілі, тому, я думаю, не пропустите)