Повернутись до головної сторінки фанфіку: Пластикові квіти

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

– Будь ласка, залиште мене наодинці з цим, я не хочу більше про це говорити… – Чюя втомлено зітхає.

– Але ви б бачили, справді, я ніколи не бачила, щоб хтось дивився на хлопчика з такою тугою в очах, це було просто, вау.

– Мені байдуже, я люблю його як друга, от і все, я не хочу його скривдити, але він повинен перестати штовхатися.

– Ти маєш бути краще з…

Чюя перериває розмову, він любить Тачіхару, він його найкращий друг, але той схильний постійно говорити, іноді забагато і на теми, яких він хотів би уникати.

У даному випадку це хлопець, який не припиняє надсилати йому повідомлення в Інстаграмі. Призначити йому побачення у прямому етері було найгіршою ідеєю, яка коли-небудь приходила в голову Чюї.

Його поганий настрій зникає, щойно він наближається до барвистої крамнички, яку звик бачити щонеділі. У нього з’явилася звичка приходити сюди перед недільним обідом, і, чесно кажучи, йому це подобається.

Він навіть змінив свій маршрут на роботу, щоб вранці проходити повз квітковий магазин і вдихати приємні запахи. Чюя повністю закохався в цей магазин.

Він штовхає двері, широка посмішка на його губах. Він не може приховати, що його тиждень тепер пронизаний бажанням приходити сюди щонеділі вранці.

Цього разу жодних ознак життя, здається, що в крамниці наразі нікого немає. Чюя знизує плечима, в очікуванні він збирається трохи прогулятися сам.

Його погляд одразу ж привертає вид квітів, представлених у вітрині. Він наближається, і від них перехоплює подих. Червоні пелюстки граціозно спадають і від них виходить солодкий запах. Вирішено, цього разу Чюя візьме саме їх.

«Амариліс…» - встиг прочитати він на листівці. 

– Радий познайомитися з тобою, Амариліс, ти будеш моєю супутницею сьогодні. – Він посміхається і бере одну з них у руки, обережно занурює в неї ніс, щоб вдихнути пахощі квітки.

– Схоже, я тобі більше не потрібен.

– Вважаю, що думка професіонала завжди доречна, скажімо так.

Каштан видає легкий смішок, обертаючись і спостерігаючи за цим продавцем. Він починає йому подобатися, кумедний.

– Амариліси - одні з моїх найулюбленіших квітів, вони дуже красиві, вони несуть послання перемоги.

– Тож я збираюся взяти їх, вони абсолютно ідеальні.

– Це знову для конкретної людини? – з цікавістю запитує продавець.

– Так, для мого дідуся. Моїй бабусі, моїй мамі і моїй сестрі вони дуже сподобалися, і я відчуваю, що дідусь також хотів отримати свою хвилину слави, я думаю, що це досить добре відповідає його характеру, перемозі. Оскільки він брав участь у війні.

Чюя занурюється в свої думки, він згадує всю свою сім’ю, все, що йому розповідали, свої дитячі спогади. Так, він любить згадувати такі речі.

– Ви, здається, дуже прив’язані до своєї сім’ї, це приємно бачити.

– Дійсно, це те, що мені найдорожче, я не хочу їх втратити, вони такі важливі…

Нічого не кажучи, чоловік закінчує букет. Посмішка на його вустах. Йому дуже подобається характер цього хлопчика. Він милий і добрий. Здається, ідеальний чоловік. Розрахувавшись, він віддає букет.

Той, у свою чергу, розтягує губи, перш ніж відводить руку і каже: 

– До наступного тижня!

    Ставлення автора до критики: Обережне