BloodyMelonTeamUa
Кросовер
0+
hellooo_lena
В процесі написання
https://archiveofou…
Слеш
Міді
Заборонено
Немає схованих позначок
нд, 11/20/2022 - 19:11
пн, 12/25/2023 - 16:28
90 хвилин, 10 секунд
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Кожна неділя була справді особливим моментом для сім’ї Накахара, оскільки всі вони збиралися в будинку Чуї, насолоджувались їжею, що він готував. Однак одного дня матері набридають пластикові квіти, що він постійно приносить, і дає йому адресу місцевого флориста. Хто б міг подумати, що покупка живих квітів означало б закохатись?

 

Приквел

У популярному районі великого міста панує святкова атмосфера. З обох боків будівлі, розташованої на виїзді з центру міста, чути багато галасу. Шум столового срібла, звуки радості, очікувані слова — все це змішалося в одній кімнаті однієї квартири.

1 розділ

— Дідько, я вже спізнююся!

Збігаючи сходами своєї квартири, молодий хлопець лається, через те, що сьогодні вранці він пропустив будильник і тепер йому потрібно поспішати, якщо він хоче встигнути приготувати поїсти.

2 розділ

Засунувши пасмо волосся за вухо, Чуя повільно йде вулицею. Дихання нерівне, хлопець намагається зігрітися. Холодно… Зима, безсумнівно, є порою року, яка подобається йому найменше. Він більше віддає перевагу теплим і сонячним пляжам влітку. Сумнівів нема.

3 розділ

— Але таке невезіння просто не можливе! Я що проклятий?

Він ступає тяжкою ходою, хапається за куртку, намагаючись застібнути її, хоча це видається неможливим. Руки тремтять, пальці на ногах мерзнуть. Він ненавидить це відчуття.

5 розділ

– Будь ласка, залиште мене наодинці з цим, я не хочу більше про це говорити… – Чюя втомлено зітхає.

– Але ви б бачили, справді, я ніколи не бачила, щоб хтось дивився на хлопчика з такою тугою в очах, це було просто, вау.

6 розділ

Однак наступного тижня не було. Продавець чекав цілий день, сподіваючись побачити цього молодого чоловіка, який заходить в його двері.

Але він більше ніколи його не бачив.

Він думає, що той не мав часу, можливо, пізно прокинувся або йому раптом довелося працювати.

8 розділ

– Досі самотній цього року, це починає насторожувати мене… 

Йдучи по невеличкому шару снігу, що вкриває паркову доріжку, Чюя зітхає. Через тиждень Різдво, і йому все одно доведеться провести його на самоті, з комп’ютером і фільмами. Як і кожне протягом трьох років.

  Примітки
  Працювали разом з командою Твоя Солов'їна🕊🌸

  Переклад: kucheryavadiva, сквід, Катрусик
  Редактура: inSOmNIA, Міарі
  Вподобайка
  4
  Ставлення автора до критики

  Відгуки