Повернутись до головної сторінки фанфіку: Пластикові квіти

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

У популярному районі великого міста панує святкова атмосфера. З обох боків будівлі, розташованої на виїзді з центру міста, чути багато галасу. Шум столового срібла, звуки радості, очікувані слова — все це змішалося в одній кімнаті однієї квартири.

Поки жінка середнього віку розмовляє з чоловіком, з яким вона, ймовірно, одружена, інший, набагато молодший, заходить до кімнати з великою тацею в руці та усмішкою на обличчі. Розмови не стихають, і всі сідають навколо великого столу, накритого з цієї нагоди. Після останнього подиху присутньої жінки всі починають їсти.

— Привітання для Койо! — вигукує найстарша жінка з десятка присутніх.

— Дякую, бабусю, але знаєте, в цьому нема нічого особливого…

Згадана Койо червоніє та ховає щоки, ніяково дивлячись убік.

– Ти знаєш, моя люба, ми просто дуже раді за тебе, з огляду на те, що ти нарешті знайшла кохання. Нам байдуже хлопець це чи дівчина, все, що має значення — це твоя радість.

Усі дивляться одне на одного з усмішкою декілька секунд, щасливі, що можуть розділити таку мить із родиною, особливо з такої нагоди, що трапляється досить рідко.

— Мамо, ти не уявляєш, яка я щаслива, що в мене є ти. Нам з Акіко було важко сказати, що ми зустрічаємося… ми справді боялись…

Молода жінка бере її за руку, усміхаючись, й намагається якнайкраще заспокоїти Койо, яка починає плакати.

— Нумо їсти, бо охолоне!

Всі почали куштувати страви, котрі кілька хвилин тому приготував наймолодший. Так було щонеділі, вже як традиція. Це був їхній спосіб підтримувати зв’язок з іншими членами сім’ї.

— Любий, — шепоче мама сімейства своїй наймолодшій дитині, яка здивовано повертається до неї, — твої пластикові квіти мають поганий вигляд, ти все ж таки міг постаратись для своєї сестри.

— Вибач, мамо, але в недільний ранок я не маю часу, мені потрібно вчитися, і я маю приготувати їжу, до того ж я не знаю флориста в цьому районі.

— Слухай, Чує, наступної неділі візьми справжні гарні квіти, це сподобається бабусі. Ти ж знаєш, вона їх любить. Крім того, я бачила флориста на сусідній вулиці, коли проходила повз. Будь ласка, любий.

Юнак зітхає та усміхається. Квіти. Він ніколи не вмів за ними доглядати, вони його не цікавлять, але цього разу він докладе зусиль, тому що хоче порадувати свою сім’ю, а особливо бабусю і сестру.

— Добре, мамо. Я зроблю все можливе, щоб знайти найгарніші квіти до наступної неділі.

Після цього діалогу вечеря продовжується. Як і кожної неділі, розмови линуть звідусіль. Ми говоримо про майбутніх внуків, про дощ і гарну погоду, про занадто галасливих сусідів… Отже, звичайний недільний обід у сім’ї Накахара.

    Ставлення автора до критики: Обережне