Loftr
Sonrisa_
Оріджинали
18+
Джен
Роман Нагірняк, Максим Заж, Дарія Василівна, Юра, Єва, Івар Лаговський
Максі
Заборонено
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
нд, 07/09/2023 - 14:15
пн, 10/02/2023 - 18:52
773 хвилини, 43 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Невідомі історії — проєкт, що відкриває всі істини людського життя. Та чи готовий ти покласти голову на плаху, аби дізнатися правду?

Розділи:

Розділ 1. Нема нічого постійнішого, ніж тимчасове

— Це мене десь по телевізору покажуть? — спитала Дарія Василівна, коли Максим опустив камеру.

— Інтернет, Дарія Василівна. У нас канал на Ютубі. Ми вам покажемо, що та як робимо.

Розділ 5. А голову ти вдома не забув?

Холодні краплі води щільною завісою закривали все довкола. Далі носа не можливо було нічого розгледіти. А ще стало холодніше, настільки, що з рота йшов пар. І пальці терпли.

Розділ 9. За городом качки пливуть

День видався божевільним. Вірніше, не так. Другий день видався божевільним. Коли Нагірняк повернувся до будинку баб Дар’ї, то сонце вже зайшло за горизонт.

Розділ 10. Бачили очі, що руки брали

Як. Боліла. Голова. І у роті так, наче насцяв кіт. Ні, йому ніхто не сцяв у рота, але перші асоціації були такими. Він глибоко вдихнув та голосно видихнув, що вийшло хриплувато і що надто добре відчувалося вібрацією у грудях. Важко.

Розділ 12. І буде горе

Бліда шкіра. Темні кола під очима. Впалі щоки, наче не їв декілька місяців. Волосся зажирене, як тиждень не мив голову. Незрозуміла втома у погляді, мов дійсно не мав відпочинку надто вже довго. Роман дивився на Максима та не впізнавав його.

Епілог. Все з самого початку

У горлі дерло. В голові пульсувало. Особливо у вухах. І біль. Біль розколював скроню, через що здавалося, що мізки вже витекли з черепної коробки. Усвідомлення власного «я» не приходило в загальне розуміння становища, в яке він потрапив. І чому себе так почував.

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики