Werlon
Оріджинали
12+
Гет
Агнеса Горбачук, Власта Варенниченко, Марк Бодак, Деф Бодак, Ксенія Тумченко, Соломія Вир, Андрій Ліварець, Тереза Митник
Міді
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Безсмертя, Спільний сон, Безсоння
вт, 06/27/2023 - 21:38
вт, 06/27/2023 - 22:59
458 хвилин, 13 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Велике місто виснажило головну героїню Агнесу: проблеми у стосунках, нещирі усмішки, старанно вичавлений сміх, сірі дні, що проходять в постійній суспільній метушні, швидкі шаблонні діалоги з батьками. Одні й ті самі обличчя, місця, слова - наче світ навколо завмер і нічого більше не відбудеться. Так пройшло літо Агнеси. За тиждень до початку навчального року, коли вбрання на урочисту лінійку вже було придбано, а на кожен підручник одягнута новенька обкладинка Агнеса розуміє що просто морально не готова до початку чергового «сірого кола» і їде до бабусі у невелике містечко Тенгорти, Івано-Франківської області. Там дівчина нарешті може вільно дихати, знаходить старих друзів, йде до школи і залюбки слухає міфічні оповідки бабусі про таємничі Карпати. Та чи дійсно ці історії є звичайними легендами? Можливо з могутніх гір за ними дійсно стежать чиїсь чорні очі, вона - нащадок роду древньої могутньої відьми, а ув’язнене в цьому світі зло от-от вибереться на волю. Що якщо байка має більше схожого з реальністю, ніж ми собі уявляємо? 

Розділи:

Розділ перший. Мольфари.

 

 

Частина 1

Брюнетка йшла з автобусної зупинки з валізою, рюкзаком та паперовим стаканчиком латте, напевно вже четвертим за сьогодні. Давно не секрет, що Агнеса Горбачук бісів кавоголік.

  Примітки
  Кому треба, ловіть інст @_shosss
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики