VIM22
Відомі люди
18+
Джен
Міні
Вбивці, Колишні
Заборонено
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 08/16/2022 - 20:37
ср, 02/08/2023 - 18:17
6 хвилин, 54 секунди
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Адреналін: пустись на вітер і дихай- на сам перед це історія про Мару Рі їй 26, вона відома воєна Кореї , яка недавно пережила повітряну небезпеку, після відправилася на острів  Чахан із другом О Саід шукали шпіона який відстріл їм крило пілотника. 

Однак її хлопець відомий пілот Чо Джон, повернувся зі служби щоби зробити пропозицію Мару, але сім’я не вважала Мару істиною для їх сина, так і сказали що вона загинула на острові Чахан Мару із О Саідом. Чо Джон одружився на відомій художниці Алу Де Щік старшій від нього на 10 років, поки на його весіллі не з’явивлася сама Мару?

Корея, Сеул, Чоджо 16.08.2018р

-невдовзі весілля але не засмучуйся після повернення ми зіграємо весілля і будемо все разом - сказав це чоловік із красивим голосом.

-боже, Джон я незнаю чи повернуся хочу….м..щоби ми були разом все- дивилася фото які но зробила пара.

- давай зробимо ще пару, можливо наші діти подивлятся- взяв фотоапарат, приблизив дівчину- фото получилися прикрасне із дерев падали прикрасні рожеві квіти мила пара давала надії собі…

Вже завтра Меру відправляєть на Острів, попрощавши із коханим дівчина останнє вдихнула подих коханого, і з другом відправилися на пілотник.

На острові вони були двоє, закоханий у ню О Саід, но захищав Меру. Вона виросла із ним у дитячому будинку, але кращої долі шукає для нього, ходивши по острові в них все не складалася розмова.

- давай сьогодні не підемо дальше?- сказав хлопець із гранатометом у руках, і з красивим лицем.

- чого це, ми все ходили далі, а сьогодні ні, ти змучився- запитала це дівчина, помалу давала кроки.

- ні, я думаю тобі тяжко.- дивився на неї.

- Саід, ти що про мене піклуєшся, не треба цього- дівчина збісилася, опустила пістолет пішла зі швидкістю і провалилася в пастку.

Дівчина навіть не кричала коли впала, Сайд злякався витяг дівчину із пастки і почав робити масаж серця так як пульс він не знайшов. Робивше це і штучне дихання, дихання і пульс відновилося. Яма була настільки глибока, що життя людини може закінчитися, Саід зрозумів що тепер він ще більше закоханий.

Далі буде….

 

 

 

 

Теґи: #божевіля
    Вподобайка
    1
    Ставлення автора до критики

    Відгуки