Опис

Хлоя Буржуа - розбещена дочка мера Парижа, чиї капризи відразу виконуються. Та солодке життя закінчилося коли батька арештовують за хабарі. Мати подала на розлучення і поїхала да Америки прихопивши меншу дочку, або ж поїхала лікуватися від наркозалежності/нервового зриву, а Зої забрав рідний батько.

Все майно конфіскували, рахунки арештували, окрім готелю і рахунку в банку оформленого на ім’я Хлої. Тільки от розпоряджатися ними вона не може до свого повноліття. Всім керує адвокат призначений тимчасовим опікуном. Йому ніколи панькатися з розбещеною донькою клієнта (якого потрібно витягти з-за грат) - видав певну суму на прожиття на місяць і крутися як хочеш.

Починається перевиховання з мажорки в людину.

Без татуся-мера за спиною з нею перестали панькатися, вчителі перестали терпіти її закидони і стали сварити і наказувати. Однокласники спробували її підтримати, та вона накричала «що не потрібна їй їх жаласть» і її полишили варитися зі своїм горем. Навіть на пропозицію Адріана чимось допомогти вона відповіла різкою відмовою «не потрібні мені подачки», про що потім пошкодувала.

Дорослі які називали себе друзями Андре Буржуа, називали її красунею, і пропонували звертатися за потреби - роблять вигляд, що не знають її і всіляко відхрещуються від знайомства з арештованим.

Незнайомці на вулиці що впізнають її можуть нагрубити. Наговорити всілякі гадості про тата.

Сабріні бать заборонив спілкуватися з дочкою злочинця. І лишилася білявка сам на сам з жорстоким світом. Співробітники готелю припинили виконувати всі її забаганки. Ігнорували, а якщо сильно надокучала могли і накричати. Довелося юній Буржуа згадувати такі чарівні слова як «будь ласка» і «дякую». А також влаштуватися працювати, бо кошти виділені на місяць швидко розтринькала. Так хоч у власний готель рушники складати. Опинившись на найнижчій ланці готельної ієрархії вона терпить булінг від людей яких раніше доводила своїми капризами. Також знайомиться з дівчиною з України (ОЖП) яка через своє напівлегальне положення в країні змушена тяжко працювати за мізерну платню.

Тут можна пофантазувати як дівчина опинилася в такому положенні: приїхала навчатися чи подорожувати і була пограбована, заробітчанка, або її продали картелю та вонасвтекла і тепер переховується. Тут вже в кого на що фантазії вистачить.

Нова знайома виявилася гострою на язик та з добрим серцем, поставила на місце біляву висновку і відразу пожаліла, на пальцях пояснивши у чому вона не права. Кілька разів від неї акуму відігнала «Яка акума? Нам ще сотню рушників випрати треба!»

Астрюк безбожно злив розвиток Хлої. Треба це пофіксити.

Зрештою білявка подорослішала, припинила вважати себе кращою за інших, стала вічливою, знайшла спільну мову з однокласниками. Батька випустили, винних покарали. Хепі енд.

Вподобайка
4