Соломія Корвус
Оріджинали
18+
Гет
Соломія/Роман, Софія/Богдан, Назар, Ярослав, Юля, Аліса, Сергій, Кріс, Майкл
Міді
Містика
Смерть головних героїв
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Вагітність, Згадки вбивств
сб, 05/20/2023 - 17:34
чт, 06/15/2023 - 19:57
131 хвилина, 33 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Соломія і її сестра Софія близнючка виросли в жорстких правилах їх клану. Вони самі обрали свій шлях, але радою клана було поставлено жорсткі правила для молоді. Рада і радники в ній, другі після глави клану, їх правила і закони можна зняти тільки якщо у глави є на то всі підстави і докази. Та дівчата навчилися віртуозно порушувати ті правила.

Соломі і Софія кандидати в глави клану. Їх ретельно до цього готують виснажливими тренуваннями, уроками стратегії, дипломатії, психологічно та морально. Окрім них є ще один кандидат від ради клану. А також декілька кандидатів з інших країн. 

В день пам’яті, Соломія стикається із зникненням її друзів. Вона проводить власне розслідування, яке приводить її до кривавої правди. 

Розділи:

Частина 1

Частина 1.1

 По моїм рукам текла темна багрова кров що сочилася з великих ран по всій довжині передпліччя. Тіло поступово збавляла напруження, але це замінювалося дрібним бринінням. З кожною секундою я відчувала як адреналін змінювався болем. Пекучим, сверблячим, що залазив далі під шкіру.

Частина 3.2

Емоції наче оніміли. І це було на краще. Я дивилася на Рому як на чужого, Назар на його фоні був ближчим та здавався ріднішим. Роман не просто помічав це, а його аж дратувало мої короткі холодні відповіді коли він контактував зі мною.

    Вподобайка
    4
    Ставлення автора до критики