Повернутись до головної сторінки фанфіку: Про Аяно

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Губи Аяно були набагато ніжнішими, ніж здавалось, торкатись їх було блаженством. 

Дівчина розмістила свою руку на моїй шиї і трохи надавила, чим змусила мене спертись на лікті. Вона велично нависала наді мною і поглиблювала поцілунок, а її гаряче дихання обпікало язик. Мені залишалось тільки повертати голову так, щоб їй було зручно. 

— Чш, Аяно, — прошепотів я, коли її губи вже торкались моєї шиї. Я насмішливо на неї подивився і запитав: — Гормони грають?

Аяно закотила очі — настільки сильно, що на якусь мить мені здалося, що їй будке складно розкотити їх назад. Я гучно розсміявся, та застиг, почувши копошіння в кущах неподалік. Моя рука інстинктивно витягнулась перед Аяно. Що це? Дикі звірі? 

— Хіно, Такемічі, коли ви вже припините запихувати свої носи в особисте життя інших людей? 

— Я тебе прошу! —  ображено вигукнула Хіната. — Найцікавіше ми все одно пропустили, так, Такемічі-кун? —  її хлопець здивовано дивився на Аяно, і, не витримавши, Тачібана жбурнула в нього камінчиком, який щойно підняла з трави.  — Хтива псина! 

Вперше чув такі слова від Хінати. Вона, звичайно, частенько його сварила, але псом не називала. 

— Та я не дивився на її груди! — Суміре вирішила, що це прекрасна можливість здиміти, тож вона швидко схопила мене за руку і потягнула по стежці до виходу з лісочку. Людей стало набагато менше, багато хто просто втомився, деяким набридло, і лиш у відсотка виникли справи. Повбиваю, тільки попадіться на очі. 

— Отож у кого ночуємо сьогодні? Чіф? — Аяно почала збирати речі. Чіфую потер потилицю і поти печем. 

— Так. Тільки попереджую, мій дядько дуже сильно хропить. Ще й спить ціли день —  пояснює це ти, що втомився від перельоту, —  Мацуно скривився. —  Я ж думаю, що він просто спить увесь свій вільний час.  Як можна стільки спати?!

— О, Чіфую тригернуло! —  викрикнула Аяно і засміялась. Яка ж вона прекрасна, коли сміється в усю. Цей голосочок, ці губки…  — Не переймайся, я засну при будь-яких звуках і будь-де. 

Телефон в моїх руках засвітився, і я, мабуть, вперше за увесь час відірвався від Аяно. Там було повідомлення від Ханми: 

— Вау, Едвард тепер більше нагадує не Руки-ножиці , а Каллена, — головорилось в ньому. Він нічого розумніше придумати не зміг? — В будь-якому разі, щастя довго не триватиме. Читав «Сонце півночі»? Зроби так, як зробив Едвард — покинь Лілі, щоб зберегти їй життя. 

Що він, в біса, верзе? Він чогось наковтався? Чи обкурився? Може, подохне нарешті. 

Я перевів погляд на Аяно. Вона мило спілкувалась з дівчатами, активно жестикулюючи. Боже, як шалено колотило моє серце коли я просто на неї дивився! Нехай тільки Ханма хоч на крок до неї наблизиться — вб’ю і поховаю на місці. Як цей шматок котячого лайна сміє писати щось про неї? Та і взагалі, писати мені. 

Повернувши голову я зіткнувся поглядом з Майкі. Той дивився на мене без посмішки, що означало, що він зрозумів, хто мені написав. Він був дуже проникливим, це неп могло не напружувати. 

— То що, їдемо? —  Рука Аяно сковзнула о моєму плечі, що змусило мої органи зробити потрійне сальто.  — Я так втомилась! Хочу поскоріше поспати. — Я нічого не відповів, лише всівся на байк і зачекав, доки це зробить Аяно. 

Дівчина сіла позаду, вмостилась зручніше і вже потім запитала: 

— В тебе нема настрою, я права? —  я кивнув. —  Не скажеш, чому? —  похитав головою. —  Я зможу допомогти? —  знову похитав. Аяно видихнула. —  Добре, тоді їдьмо.  

Я покірно завів мотор і ми рушили з місця. Звичайно, Аяно могла не перейматись за своє життя, але ж вона поряд не двадцять чотири години сім днів в тиждень. Що робити тоді? Якщо Ханма з’явився вперше за три роки, це не просто так. Дідько, як це дратувало! 

Вдома у Чіфа було людно — стало на чотири людини більше. 

— Мені треба в душ, —  мовила Аяно і рушила з місця, та Мацуно притримав її за руку. —  Що таке? 

—  Нехай з тобою піде Баджі. Мій дядько настільки аморальний, що вчора підглядав за моєю мамою, хоча в нього є жінка. 

—  О Господи! —  тихо промовила Аяно. —  Ходімо, Кей. 

Отож доки Аяно приймала душ, я покірно чекав її біля дверей, впершись спиною в стіну біля дверей до душу, і смалив в телефоні повідомлення від Ханми. Я чекав мов Хатіко — покірно і терпляче. 

Дядько Чіфа виглянув з-за рогу, та, зіткнувшись зі мною поглядом, випрямився. 

— Хто ти? — запитав він. Це був кремезний в усіх аспектах чоловік, важив плюс-мінус сто двадцять кілограмів, зростом десь під сто вісімдесят. Один. 

Я здійняв підборіддя і відкинув голову. 

— Друг Чіфую. А вийого дядько? — він не відповів. Просто розвернувся і пішов, хоча прошепотів собі під носа: 

— Баба. 

— Як вам завгодно, — кинув я. Ця ситуація мене розсмішила. 

Чоловік не повернувся, не відповів і не розповів мені правила етикету. А шкода. Мені хотілось йому вліпити. 

— Я все, — дівчина вийшла з рушником на голові і повністю вдягнена. Я підніс її руку до своїх уст і, ледь торкаючись, поцілував. 

— Ви зустрічаєтесь? — Чіфую, що опинився тут саме зараз, пройшов повз нас, ніяк не відреагувавши. 

— Ага, щодня, — весело промовила Аяно. 

— Ну я ж про це і питаю, — вони прекрасно один одного зрозуміли, але роблять вигляд, що це не так. Як діти. 

Ми пройшли на кухню, де саме мама Мацуно накладала їсти. Суміре одразу ж поладнала з дітьми гостей, хоча дядько Чіфа постійно дивно зиркав то на неї, то на Мацуно-сан. Це виводило, хотілось виколоти йому очі. Чому його жінка все ще з ним і чому нічого йому не говорить? Вона вважає, що це нормально? 

— Що ж, час їстоньки, — ну, хоч у мами Чіфа не зникли ні настрій, ні апетит. 

    Ставлення автора до критики: Позитивне