Повернутись до головної сторінки фанфіку: Про Аяно

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Аяно топила у воді Чіфую, а я думав, яка вона мила, коли зціплює зуби від злості. 

— Еде, вона його зараз втопить, а ти досі нею милуєшся? — голос Міцуї ніяк не вплинув на мене. — Едвард! — гукнув він, і я скривився. 

— Та не втопить вона його. Вона ж не дитина, розуміє наслідки, — Суміре продовжувала топити Мацуно, і я гаркнув: — Лілі! 

Дівчина різко відпустила хлопця і відплила від нього не метр. На своє прізвисько вона реагувала частіше, аніж на своє ім’я. 

Дивлячись з викликом мені прямо в очі, Аяно гордо здійняла підборіддя, після чого відпливла. 

— Буває страшною, але насправді ж дитина, — похитав головою я, закриваючи очі і підставляючи обличчя під сонячні промені. В якийсь момент я задрімав.

— Кейске — схилившись наді мною протягнула Аяно тихим, мирним голосочком, що нагадував спів янгола. — Годі дрихнути, ходімо їсти. 

— Йди їж, боже, — краще б я не засинав, бо прокинувшись усе моє тіло було наче ватним. 

— Я без тебе не піду, — я подивився на неї, перед цим зробивши долонею кепку. Вона сиділа по-турецьки на пледі поряд зі мною занадто близько, а її нога торкалось моєї руки. Без вагань я здійняв палець і пройшновся ним вздовж її стегна. Аяно затримала дихання, і я подивився їй в очі. 

— Здається, я забула, як дихати, — тихо прошепотіла вона, від чого я розсміявся. Дівчина широко посміхнулась.

— Я помітив. 

Палець, яким я торкався її ноги, наче палав. Хотілось не просто пройтись пальцем вздовж стегна, а вчепитись в них рукою і стиснути настільки сильно, наскільки дозволила б Аяно. 

Суміре хтось гукнув, і вона різко повернулась в ту сторону, від чого вода з її волосся потрапила на моє обличчя. 

— Ходімо, Едварде, я голодна. 

— Чого ти сама не підеш? — озирнувшись, Аяно схилилась до мого вуха і прошипіла: 

— Там занадто багато людей! Це так страшно і незвично, — я гучно розсміявся, а дівчина подивилась на мене здивовано. 

— Клоунада… — прошепотів я собі під носа і зітнувся на ноги. — Ходімо, боягузко, — не припиняю дивуватись тому, наскільки вона мила. 

Дівчина прийняла мою руку і вчепилась в неї, наче її могло знести вітром, або хтось мав наміри її вкрасти. Ніколи ще вона не стискала мою руку так сильно. Я навіть вщипнув себе щоб перевірити, чи не сплю я. Ні, я не спав. 

Їсти мені не хотілось, тому я просто знаходився поряд з Аяно увесь час, доки вона їла. Вона любила їсти, це я знав точно, бо ми часто об’їдались разом. Її любов до смачної їжі пояснює її апетитні стегна. 

— Я доїла. 

— Молодець, йдемо? — Дівчина весело кивнула і пішла до покривала, на якому до цього лежав я. Вмостившись зручніше, вона поплеска по вільному місцю, запрошуючи мене до себе, і я покірно впав поряд. Аяно запустила руку у моє волосся і почала бавитись пасмами, від чого тілом пробігся табун мурах. Поряд з нею завжди так: долоні пітніють, шлунок стискається, серце вистрибує з грудей, — я вже звик. 

Керуючись виключно інстинктами, я торкнувся пальцем її коліна і почав виводити візерунки. Рука Аяно застигла, і я вже був готовий до того, що вона лясне мене, та вона цього не зробила, натомість схилилась до мого обличчя і прошепотіла на рівні моїх губ: 

— Тобі так подобаються мої ноги? Ти то дивишся на них, то намагаєшся торкнутись. 

— Звичайно подобаються, — підтвердив я. — А кому ні? 

— Мені не подобаються, — буркнув Міцуя, падаючи на сусіднє покривало. Ми водночас повернули голову до нього, першим відвернувся я. Груди Аяно торкались моїх, мені доводилось відводити від них всю свою увагу, тому я звернув її на обличчя дівчини. Профіль Лілі був просто неймовірним, точно витесаний з мармуру якимось професійним скульптором, яким явно був закоханий в неї — аж такою ідеальною вона була. Аяно повернулась до мене і запропонувала: 

— Прогуляємось?

— Можна, — після моєї згоди дівчина зітнулась на ноги і натягнула футболку. 

Сонце пекло прямо над моєю головою, коли я йшов за Аяно, яка міцно тримала мене за руку і вела в глиб лісу. Віддав би все, аби вона ніколи мене не відпускала. 

Я не любив ліси. Мох, вологе повітря, нерівна стежина — все це мене дратувало. Але я пішов сюди через те, що Аяно попросила. Чи відмовляв я їй хоча б колись? 

Через якихось хвилин десять ми вийшли на якусь галявину. Суміре одразу розклала плед і ми водночас на нього вмостились. 

Отож я твердо вирішив діяти. Які правильні слова підібрати, щоб зізнатись їй у коханні, при цьому не відштовхнути її і не зруйнувати наші нинішні відносини? 

— Аяно… — з моїх уст її ім’я вже звучало як зізнання в почуттях. — Я б хотів погорити, — звідки стільки сталі в моїх яйцях, що я без підготовки почав розмову, від якої залежало те, чи буде вона моєю? 

— Кейске? — Вона вирівнялась і схилилась ближче до мене, показуючи свою зацікавленність. — Я слухаю. 

— Загалом… — чого так страшно? Я вже не відчуваю кінчиків пальців ніг. — Я не знаю, як це сказати. 

— Кажи, як є. Чого ти хочеш, Кейске? 

— Чого хочу… — я проковтнув ком, що став посеред горла і опустив погляд. Було легше говорити, коли вона не просмалювала в мені дірку. — Все, чого я хочу — слухати твої неймовірно беззмістовні роздуми зранку, торкатись кінчиків твоїх вій, цілувати руки, які просто просмерділись апельсиновим кремом, — я тихо розсміявся, і Аяно підхопила. Я роздивлявся свої руки, коли дівчина торкнулась моєї щоки і трохи здійняла обличчя. Її очі — глибокі, темні й чарівні — немовби сяяли. 

— Чому ти раніше цього не говорив? Я чекала. 

— Я не знав, як ти відреагуєш, — чесно зізнався я, схиляючись ближче до неї. — Мені було так страшно, що ти мені відмовиш. Я так хотів бути з тобою, але ризикувати всім, що між нами вже було, я не міг, — я з надією подивився в її очі. Чи розуміла вона зараз, як я боявся залишитись без неї?

— Ти такий милий, Кейске, — розсміялась Аяно. — Ти наче цуцик.

— Скоріше, як Хатіко… — пробурмотів я, відводячи погляд. 

— Ні, так не піде, — дівчина знову повернула мою голову в свою сторону, — дивись тільки на мене. 

І я дивився, довго дивився в її очі. Аяно навіть не ворушилась — так само дивилась в мої. 

Я трохи схилився до її обличчя, торкаючись їх своїм диханням, і думав, що вона відхилиться. Та дівчина не ворушилась. Мені здавалось, ніби навіть наші серця бились в унісон, або хоча б намагались. 

Аяно все ще дивилась мені в очі, наче виглядувала там щось, а тоді прошепотіла: 

— Чого ти чекаєш, Ед? — зібравшись з силами, я врешті решт торкнувся її губ своїми.

 

    Ставлення автора до критики: Позитивне