кролик_з_місяця
Книги
12+
Слеш
Драбл
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Моїм нездійсненним нарисам для фанфіків

Немає схованих позначок
пт, 03/24/2023 - 13:01
чт, 04/13/2023 - 22:33
48 хвилин, 40 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Нехай це буде «ідеальним закінченням»  сімейної історії ВанСянів у всесвіті омегаверсу.

  Примітки
  Пояснення:
  ¹Чі — давньокитайська міра відстані. Тут, за часів династії Північної Сун (1,5400).
  ²Лань Юелян — блакитний місяць.
  ³Шиґе - старший брат по навчанню, учень одної духовної школи.
  ⁴Запах дощового лісу — у моєму баченні, запах Вей Їна у версії омегавсесвіту. Власне, це основний запах. За особистою ідеєю, запахи мають кілька складових, в основному природного походження і максимум до чотирьох. Певною мірою запах говорить про людину. Його зміни, насиченість і відтінок вказують на їх стан і настрій. У Вей Ву Сяня це три складові, запах дощового лісу (коли він спокійний і у доброму гуморі, іноді коли він засмучений або пригнічений); літній бриз (у моєму баченні, це легкий бриз від озера з лотосами) це коли він щасливий, бадьорий, і загалом, щирий; запах диму (це негативна складова, проявляється, коли він відчуває злість, гнів, печаль, іноді журбу тощо).
  ⁵Цунь — тут, (фан цунь 方寸 ), сучасна міра площі, Відносна величина - 1/100; Метричне значення -11 1⁄9 см²; Значення у брит.одиницях - ~1,722 кв. дюйма. У древньому Китаї також існував цунь, але щодо його тодішніх чисельних значень інформації немає. Тут вжито у значенні порівняння для величини кохання, яка не змінилась.

  Взагалі то цей уривок мав бути частиною великої роботи, але я усвідомив, що ніколи не зможу її написати, хоча саме з цієї сцени власне і виникла сама ідея. Таким чином фанфік назавжди у планах, а цей уривок хай буде собі.
  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики