cassiel
Оріджинали
16+
Гет
Міді
Детектив
Смерть головних героїв
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
вт, 02/21/2023 - 16:27
вт, 06/06/2023 - 18:54
353 хвилини, 40 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

У повісті «Таємниця 20 років» зображено головного персонажа Едварда, який працює детективом. Перебуваючи багато років за кордоном, він вирішує повернутися до Лондона, де нещодавно сталося потрійне вбивство. Почерк цього злочину, не просто нагадав, а повністю був продубльованим з вбивства родини Едварда, яке залишило в житті чоловіка великий слід. Разом з новими знайомими та старими друзями, що допомагали йому 20 років тому, в Італії, де сталося таке саме вбивство, Едвард знову візьметься за цю важку справу. Чи вдасться йому в цей раз знайти вбивцю? Як старі спогади зможуть йому допомогти в розслідуванні? Чи дістанеться він своєї мети?

Пролог та 1 частина

Усміхнений літній чоловік неквапливо йшов вулицею, озираючись на всі боки.«Ах, як же добре опинитися в рідному місті, в місці, в якому я виріс і в якому пройшли мої дивні дні молодості», – подумав Едвард. Багато фрагментів з минулого промайнуло у нього перед очима.

2 частина

Едвард зателефонував знайомому психіатру, з яким він познайомився ще в 30 роках. Вони були давніми друзями, під час однієї справи в Італії детектив й потоваришував з відомим Ендрю Маєром, одним з перших «лікарів розуму».

– Слухаю, це хто?

4 частина

Чоловіки прийшли в офіс та передали документи, які заповнили по дорозі. І ось увечері Едвард вдягнув найкращий костюм бордового кольору та краватку з оксамиту. Він ніколи цього не вдягав і тому подумав, що це буде гарний привід.

5 частина

Поїздка була важкою для Едварда. На кораблі його ледве не знудило, а в потязі трясло так, що чоловік відсидів сідницю. Дві доби страждань не пройшли даром, він приїхав до Осло. Але тепер мав іншу проблему, мовний бар’єр.

6 частина

В цей день, прокинувшись зранку, Уайт вирішив піти провідати Барбару. Випивши каву та поснідавши омлетом, накинув на себе светр та пішов до сусідів. Двері відкрив Мартін, зверху на ньому була жовта кофтина, піжамні чорні штани та капці.

7 частина

Все було настільки реалістичним, що на якийсь час Едвард був впевненим, що він потрапив до раю, що чоловік помер уві сні й зараз зустрівся з тими, кого хотів найбільше побачити.

 Але повернула його в реальність думка про те, що там не було його матері та деякі незбіги.

  Примітки
  Свою роботу пишу під псевдонімом Кассіель. Дякую за те, що читаєте мою повість, сподіваюсь вам сподобається.
  Вподобайка
  10
  Ставлення автора до критики