сонвел
Фільми
16+
Джен
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

моїй ідеї яку я виношувала майже рік

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
нд, 02/19/2023 - 15:28
ср, 06/07/2023 - 23:26
105 хвилин, 37 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Втікати, запиратись від надоїдливих створінь в асгардській лабораторії Хейд вміла так само добре, як і керувати своєю магією. Проте, що ж робити, коли тебе виганяють з Асгарду? Всього лише відправитись на Землю та попросити Тора — свого кузена, аби той вмовив Одіна передумати.

— Треба було до Пітера Квіла відправитись, показав би мені найкращий бар у цілому Ксандрі… — зітхнула вона, запалюючи цигарку.

По Нью-Йорку літали чітаурі.

Глава 1, де Хейд виганяють

За довге життя, Хейд багато разів наступала на одні й ті самі граблі. Не те що їй було за це соромно, ну з ким не буває, га? Але тепер ця думка здавалась їй тупою, надзвичайно тупою. Так, що хотілось виривати на собі волосся та втекти у лабораторію й не висовуватись пару днів.

Глава 2, де Хейд зустрічається з кузенами

Через вікно вертольота було видно лише темні дощові хмари. Прогриміла блискавка. Тоні Старк,себто Залізна Людина. Стів Роджерс та Наташа Романов озирнулись на переполоханого Локі, що сидів зв’язаним на металевій лавці.

Глава 3, де Хейд їсть чіпси та відкриває для себе мідгардські технолології

Хейд позіхнула, лінію спостерігаючи за дивними мідгардцями та Тором. Після того як її посадили на величезний повітряний корабель, з невимовною назвою – Гелікарер (хоча, чого б їй жалітися, взяти до уваги ім’я ручного змія Локі – Йормунганда, аж язик заплітається), дівчину одразу ж посадили за кру

  Примітки
  я частично посилаюсь на норвезьку мітологію та лор. окрім цього, слід зазначити, що я новачок у цій сфері
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики