nickelgey55555
Аніме
18+
Слеш
Максі
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Присвячую своїм нервам та Межигір’ю, яке мене надихнуло більше року тому на цей фанфік

дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
сб, 02/11/2023 - 23:45
вт, 06/13/2023 - 17:21
1404 хвилини, 37 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Раптова смерть відомого на всю країну мільйонера Морі Огая сколихує Йокогаму та дивує громадськість своїми загадковими обставинами. Фото мертвого тіла чоловіка облітають всю мережу та викликають неймовірну кількість запитань і здогадок. За справу береться талановитий детектив - Дазай Осаму, але він і не здогадується, що лише через тиждень після початку розслідування вбивця прийде до відділку поліції та сам у всьому зізнається. Чому злочинець здався? Та яким чином до цього всього причетна сама поліція? 

AU: Дазай та Чуя детективи.

Розділ 1: День, коли все почалося

Повітря стояло досить важке, не озираючись на те, що мороз в Йокогамі вже давно повинен був відступити. Висока вологість не давала дихати на повні груди, а прохолода лиш дратувала стінки легень, лишаючи неприємні відчуття в грудях. Жодної душі на вулицях – воно й не дивно.

Розділ 3: Вбивця з фіолетовими очима

Дазай роздратовано крокував вздовж довгого коридору, злісно ковтаючи повітря, та ледь не збивав простих працівників прокуратури на своїй дорозі.

Розділ 4: Кривавий четвер

- Не штовхайтесь! Зберігайте спокій! – поліціянт стояв на даху машини та намагався у гучномовець докричатися до величезного натовпу, що пробував перетнути імпровізований поліцією блокпост. – Повторюю: зберігайте спокій! Слухайте поліцію і не заважайте спецназу працювати!

Розділ 6: Спогади про Бога Вогню

Після того, як Чуя допоміг акуратно зняти важезну від вологи куртку з плечей хлопчика, детектив повісив її на сушку біля каміна. Висохне не скоро, але все ж краще, ніж нічого. Опісля він і сам зняв із себе пальто і повісив туди ж, поклавши згори не менш змоклого капелюха.

Розділ 7: Картина Морі Огая

Квітень вже добряче припікав верхівку голови й у вічно сирій кімнаті допиту стало навіть якось спекотно, від чого за звичкою вдягнуті у в’язані светри під формою поліціянти зіщулювались від нерозуміння як би їм зараз змотатися в місце дещо прохолодніше та безлюдніше, бо від теплого дихання присут

Розділ 9: Сплячий серед ендівій

- До речі, Дазаю, - Накахара явно намагався виглядати невимушено, коли він через 10 хвилин тиші між ними двома все ж вирішив подати голос. Осаму вже допив свою каву, проте залипнув на газету, котру підібрав із сусіднього столу.

Теґи
  Примітки
  Фанфік цей я почала писати більше року тому, але публікувати почала саме зараз, коли написана вже приблизно половина. Сподіваюсь на хоч якийсь фідбек за старання :)
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики