Київська_Мавка
Оріджинали
0+
Джен
Драбл
Україна
Укрреал
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Ця історія присвячується всім загиблим під час війни й справжнього геноциду 21 століття. Також вона присвячується кожному військовому й українцю.

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
ср, 01/18/2023 - 18:48
пт, 06/02/2023 - 23:58
25 хвилин, 55 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Звичайна сім’я, тато, мати, син й донька, разом збираються після тяжкого дня в ліжку, для того, щоб почитати книгу. Діти просять батьків розповісти казку, які ті розказували їм вже не один раз. Казку реальності.

Казка реальності

Місяць повільно прокидався, даруючи своє легке світло тим, хто його чекав. Це проміння заспокоювало кожного та оберігало їх сни. Але зараз місяць лише відкривав очі, а люди тільки готувалися до сну. Світло, не гірше зірочок на небі, світило в багатьох оселях багатоповерхівок.

  Вподобайка
  3
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  di_krutous

  Просто в самісіньке серце. Наскільки вдалим був прийом порівняння сьогоднішньої війни з країною ельфів. Напевно, саме такі казки ми будемо розповідати дітям після перемоги. Дякую за цей мотивуючий настрій, нехай і з ноткою суму

  Київська_Мавка

  Трохи підправлю, з країною янголів, я надихнулася вбранням нашої представниці на конкурсі міс всесвіту - Вікторія Апанасенко) А в цілому я просто задумалася про те, як нам передавати наші знання та історію без сильної шкоди, бо для кожного з нас це стало сильною травмою на все життя(  Дякую за фідбек heart 

  Примара

  У мене так багато думок, які хочеться написати та чомусь нічого не складається в слова. Так боляче. Розплакалася на останніх реченнях, бо ці порівняння, ця історія, вона така.. надзвичайна? Торкається самісінького серця, дуже пронизливо. Авторко, ви написали дуже гарну, сумну та прекрасну історію. 

  Я б дуже хотіла, що б все це було лише казкою, шкода, що насправді ні. Сподіваюсь, що в реальності теж буде такий кінець.

  Дякую за таку казку! Сил вам та натхнення в майбутньому, а ще бережіть себе 💙 

  Київська_Мавка

  Уррррр 🥺🥺 Дякую за такий милий фідбек. На жаль, так, для нас це не казка, а реальність проте якщо це реальність, то й кінець буде саме таким. Я впевнена, що навіть дуже скоро, просто треба ще трохи почекати. Дякую за те, що прочитали цю казку й написали коментар 💚