Лорелей_
Аніме
16+
Гет
Максі
AU
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
ср, 01/11/2023 - 22:45
нд, 07/09/2023 - 22:49
688 хвилин, 14 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Четверта світова війна шинобі закінчилася, залишивши по собі багато поламаних доль. Тепер потрібно достобіса працювати тільки для того, щоб життя знову увійшло в нормальне русло. Це момент, коли все довкола змінилося і старі невирішені проблеми більше нема як відкладати на потім. Світ інший, люди інші. Коли як не зараз рухатися вперед? На уламках минулого зажевріє новий прекрасний день.

_______________________________________________________________

Вітаю вас, любий читачу!

Завершення «Наруто» залишило для мене дуже багато запитань без відповідей. Нічого, що задовольнило б мене серед фанатських робіт, я не знайшла. Ідея не була випадковою - ми дуже багато знаємо про клан Учіха, але що ми знаємо про Х’юґа?

Пишучи цю роботу, я намагатимусь гратись лише в обґрунтований ООС персонажів і додавати ті деталі, які на мою скромну думку, не порушуватимуть загальну канву канону, а лише доповнюватимуть її. Я постараюся бути логічною і послідовною у подіях і внесених змінах.

У роботі будуть різні медичні деталі й інша інформація, яка не є спеціальністю авторки (а без них нікуди, бо одна з головних персонажок - Сакура Харуно). Тому відштовхуватися прошу від того, що це світ «Наруто», де існує своя особлива будова тіла людини і медицина. Звісно ж нічого з описаного я не рекомендуватиму пробувати на практиці.

Це мій перший фанфік українською мовою. До того я писала російською, хоча ніколи нічого не викладала. Зараз я зав’язала із російським сегментом через те, що ця країна - терорист і мені огидно мати із нею будь-які зв’язки. Тому я забороняю переклад цієї роботи російською мовою.

Це вперше я щось публікую в Інтернеті, тому мені стала б у пригоді ваша критика. Звісно ж, я прошу вас бути ввічливим і робити це м’яко. Буду рада почути вашу думку).

Усе тут належить Масаші Кішімото і я жодним чином не матиму з цього заробітку. Ця робота пишеться виключно задля розваги.

Я сподіваюся, вам сподобається мjz робота і ви чудово проведете з нею час :)

О, цей фанфік також публікується на AO3 (там оновлення виходять частіше)

    Вподобайка
    2
    Ставлення автора до критики